Özdemir Ailesinin "Toprak Ege" Sevinci

11-09-2017 2765 Yorum yok. Yorum Ekle

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yakın koruması Necdet Özdemir oğlu Toprak Ege’nin sünnet düğününü Cumhuriyet Mahallesi Melek Garden Tesislerinde son yılların en dikkat çeken oldukça samimi ve içten bir davette gerçekleştirdi.


Beykoz’da unutulmaz hizmetleri olan eski Kaymakamımız Aydın Ergün’ün Korumalığını yaparken Aydın Bey’in İstanbul dışına tayin olmasıyla, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in korumalığına atanan Necdet Özdemir. Beykoz Kaymakamlığı koruma kadrosunda, mesleğini en üst düzeyde sürdürürken, Belediye Başkanı Yücel Bey’in Korumalığına atandıktan sonra, Beykoz’da birçok kesimin farkına varamadığı önemli bir özelliği de Beykozlular ile tanışmış oldu.


Necdet Özdemir, daha farklı konsepte çalıştığı Beykoz Belediye Başkanı korumalığını büyük bir dikkat ile ve mesleğinin kendisine tanıdığı incelikleri en üst düzeyde yerine getirirken, mesleki çalışmalarından hiç ödün vermeden sergilediği insani yapısıyla da Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ten de öte tüm Çelikbilek ailesinin bir bireyi gibi oldu.


Necdet-Gülcan Özdemir çiftinin çocukları Toprak Ege’nin sünnet düğününe öncelikle arkadaşları akrabaları ve komşuları başta olmak üzere Beykoz Protokolü de en üst düzeyde katıldı.


Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, , Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Av. Yakup Özbek, Belediye Başkan Danışmanları Sadık Ali Uslu, Nevin Çalışkan, Mustafa Çelikbilek, Nazım Keskin, Muhammed Küçükkonuklar, Zeki Durmuş, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Beykozlu Rizeliler Derneği Başkan Yardımcısı Mithat Güner, Anadoluhisarı Turizm Kalkındırma Derneği Başkanı Mustafa Babuz, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Kaymakamlık Özel Kalem Müdürü Nurgül Direk,Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim Safi,  Ak Parti Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Tuncer Dede, Emin Yavuz, İbrahim Hocaoğlu, Gül Biçer, Manolya Demirören, Bayram Çevik CHP Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Okan Uzun Deniz Yıldız, Aydın Habil, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, Beymez Başkanı Murat Ellialtı, Beykoz Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Ergin Tüfekçi, çok sayıda Beykoz Belediyesi emekli ve çalışan personeli, Beykoz Kaymakamlığı ve Belediye Özel Kalem Personeli, Ak Parti geçmiş dönem Belediye Meclis Üyeleri Necati Ak, Haydar Çelik, Beykoz Yerel Basınından Ozan Derviş ve Kader Gür kalabalık davetli topluluğu içerisinde görebildiklerimiz oldu.


Alanın mükemmel dizayn edilmesiyle kurulan özel sofralarda güne özel kurulan döner standından davetlilere yapılan, börek, döner, meyve ve tatlı ikramı, görevliler tarafından oldukça hızlı bir şekilde kusursuz servis edildi.


Toprak Ege At üzerinde bir prens gibi akran arkadaşlarıyla birlikte alana girerken kendisi için özel kıyafetleriyle bekleyen yeniçerilerin taşıdığı tahta kurularak tüm alını dolaştı.


Beykoz Belediye Başkanı Danışmanlarından Muhammed Küçükkonuklar ve Zeki Durmuş’un okuduğu Kuran-ı Kerim ve duadan sonra takı merasiminin bitimiyle davetliler gecenin tadını çıkarttılar.


Necdet ve Gülcan çifti tüm konuklarıyla yakından ilgilenirken özellikle Belediye Özel Kalem Personeli de kendilerinin yardımcı oldular.   

 

Not: Anasayfa da kullanılan fotoğrafların tamamının orjinalleri fotogalerimizdedir.

Anahtar Kelimeler : Beykoz,Beykoz Belediyesi,Necdet Özdemir,Yücel Çelikbilek


Fotoğraf Galerisi


11-09-2017 2765 Yorum yok. Yorum Ekle
Hacı Arıcı

Yöremiz – Kültürümüz – Tarihimiz

28-09-2018 Yorum yok. 1288
Ozan Derviş

ESKİYEN BİZLER “ESKİMEYEN BEYKOZ”

28-09-2018 Yorum yok. 1453
Neyir Erkan Şişman

Psikolojik-Ekonomik Sıkıntılar

28-09-2018 Yorum yok. 859
Taner Mert "Mert Beykozlu"

“YENİDEN DOĞABİLMEK”

28-09-2018 Yorum yok. 1287
Asiye Çakır

SİZİN GÖZÜNÜZ HANGİSİ... ???

28-09-2018 Yorum yok. 1635

DİLİMİZİ YİTİRİYORUZ

28-09-2018 Yorum yok. 813
Yaprak Akın

BİR RİCAM VAR !

28-09-2018 Yorum yok. 339
Adem Öztürk "Beykoz Sevdalısı"

Ülkenin Hali

28-09-2018 Yorum yok. 646
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

GÖZLEM…

28-09-2018 Yorum yok. 597
Ergin Tüfekçi

BEYKOZUMUZ DAKİ TURİZM ELÇİLERİMİZ

15-08-2018 Yorum yok. 957
Cüneyt Pulant

İnsanoğlu iyiliklerle yaşar

15-08-2018 Yorum yok. 1911
Zeynep Küçük

Dilde Doğru Bildiğimiz Yanlışlar: “Galat-ı Meşhurlar”

08-07-2018 Yorum yok. 1208
Füsun Sökmez "Al Yazmanın Sesi"

OYUMU NASIL KULLANACAĞIM?

13-06-2018 Yorum yok. 2402