Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf’ın Basın Açıklaması

21-11-2017 1082 Yorum yok. Yorum Ekle

Ak Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Aslan’ın 21 Kasım 2017 Saat 22.53’de gönderdiği ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf konulu basın açıklamasını orijinal haliyle okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

BASIN AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabımdan yaptığım bir paylaşım, art niyetli kişi ve kuruluşlar tarafından tamamen çarpıtılarak kamuoyuna yansıtılmıştır.

Uzun yıllardır Beykoz’da ikamet eden, tüm imar sorunlarını bizzat yaşayan ve hala tapusunu alamamış biri olarak, beraber pek çok acıyı ve sevinci paylaştığımız ve paylaşmaya devam ettiğimiz hemşerilerimi bırakın suçlamayı, bir saniye bile üzmeyi hiçbir zaman aklımdan geçirmedim.

Neredeyse tüm mesaimi, siyasi görüş gözetmeksizin Beykoz halkının, özelikle hanım kardeşlerimin sevinçlerine ve kederlerine ortak olmakla, sorunlarına  çözüm aramakla, geçiren bir kişi olduğum kamuoyu tarafından yakinen bilinmektedir.

Beykoz’un sorunlarına dair tek bir çözüm dahi üretemeyen ve üretme potansiyeli bulunmayan muhalefet partisinden bazı kişiler, yaklaşan ilçe kongrelerinde popüler olma hesabı yaparak bu olay üzerinden rant elde etme peşindeler.

Bugün yaptıkları açıklamalarda, halkın yanında olduklarını iddia eden CHP  önce 2/B arazilerini anayasa mahkemesine taşımış, sonrasında 2014 yerel seçimleri öncesi buraları elinizden alacaklar, rayiç bedeller çok yüksek olacak ve buraları peşkeş çekecekler diyerek, vatandaşlarımızın yerlerini yok pahasına satmasına ve Beykoz’dan gitmelerine sebep olmuşlardır.. Hatta verilen “TAPU”ların sahte olduğunu iddia edecek kadar ileri gitmişlerdir. Büyükşehirden alınan arazilerin satışını engellemek için, milletvekilleri ile birlikte Beykoz Belediye Başkanlığı’nın önünde kara propaganda ile  vatandaşlarımızın hakkı olan tapularını almalarına engel olmuşlardır. Bir tarafta bunlar yaşanırken bizler kapı kapı gezerek yerlerinizi satmayın “BEYKOZ’lu BEYKOZ’da KALACAK Demiştik” .

Vatandaşımızın pek çok “TAPU” ve “İMAR” sorununu çözen, geri kalanlarını da çözmeye çalışan bir siyasi partidir AK PARTİ.  Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Milli emlaktan aldığı yerleri Beykoz’luya ucuza satarak, satışlardan elde edilen tüm kaynaklarıda  Beykoz Belediyesinin kasasında kalmasını sağlayan ve hayal edilemeyecek bir bütçeyi halkın hizmetine sunan Başkandır  YÜCEL ÇELİKBİLEK..

Ak Parti ailesi, Dün Olduğu Gibi Bugünde Belediyesi ve Teşkilatıyla birlikte ilçemizin sıkıntılarının çözüme kavuşturulması noktasında ilk günkü hassasiyetle değerli Beykozlu’ların yanında olacaktır.

Beykoz’da imar ve mülkiyet adına yapılanlar ortadadır. Söz konusu açıklamamda vatandaşımızın bir kısmı ile ilgili bir sitem dile getirilmiştir. Sorunları büyük ölçüde çözülmesine rağmen hala tüm artıları görmezden gelerek, küçümseyerek, beddua ederek negatif yaklaşımda bulunanlar ile ilgi bir değerlendirmedir.

Yine kendilerini AK Partili olarak ifade eden bazı basın yayın organları da, Beykoz’daki siyasi hesapları doğrultusunda, muhalefetin çarkına su taşımış, sayfamda çok kısa bir süre kalan paylaşımımı çarpıtarak gündeme taşımıştır.

AK Parti iktidarını yıkmak için uğraşanlarla, AK Partili olduklarını iddia edenlerin yan yana gelmiş olmasını da ibretle izliyor ve kurdukları bu ittifakın değerlendirmesini halkımızın ve teşkilatımızın takdirine bırakıyorum.

Uzun yıllar Beykoz’da yaşayan ve Allah ömür verdiği sürece yaşamaya devam edecek bir birey olarak, Beykoz halkı ile siyasi hesaplarını halkın yanındayız maskesi ile kapatmaya çalışanlar aramıza giremeyeceklerdir. Bizim Beykoz ile kurduğumuz gönül bağını zedelemeye çalışmak kimsenin haddi değildir.

Sözlerim tamamen çarpıtıldığı ve yanlış mecralara çekildiği için, halkımızın bir kısmı haklı olarak sitem etmişlerdir. İstemeden de olsa kırdığım her bir Beykozludan özür diler, siz Beykozlularla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hayırlı işlerde buluşmayı temenni ederim

Kamuoyuna saygılarımla duyurulur

Gaye ZAYIF

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı

Anahtar Kelimeler : Ak Parti Beykoz İlçe Başkanlığı,Gaye Zayıf,Furkan Çeliker,Beykoz,Mustafa Gürkan,Zafer Aslan21-11-2017 1082 Yorum yok. Yorum Ekle
Hacı Arıcı

Yöremiz – Kültürümüz – Tarihimiz

28-09-2018 Yorum yok. 1345
Ozan Derviş

ESKİYEN BİZLER “ESKİMEYEN BEYKOZ”

28-09-2018 Yorum yok. 1497
Neyir Erkan Şişman

Psikolojik-Ekonomik Sıkıntılar

28-09-2018 Yorum yok. 909
Taner Mert "Mert Beykozlu"

“YENİDEN DOĞABİLMEK”

28-09-2018 Yorum yok. 1330
Asiye Çakır

SİZİN GÖZÜNÜZ HANGİSİ... ???

28-09-2018 Yorum yok. 1679

DİLİMİZİ YİTİRİYORUZ

28-09-2018 Yorum yok. 864
Yaprak Akın

BİR RİCAM VAR !

28-09-2018 Yorum yok. 400
Adem Öztürk "Beykoz Sevdalısı"

Ülkenin Hali

28-09-2018 Yorum yok. 709
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

GÖZLEM…

28-09-2018 Yorum yok. 662
Ergin Tüfekçi

BEYKOZUMUZ DAKİ TURİZM ELÇİLERİMİZ

15-08-2018 Yorum yok. 1000
Cüneyt Pulant

İnsanoğlu iyiliklerle yaşar

15-08-2018 Yorum yok. 1954
Zeynep Küçük

Dilde Doğru Bildiğimiz Yanlışlar: “Galat-ı Meşhurlar”

08-07-2018 Yorum yok. 1252
Füsun Sökmez "Al Yazmanın Sesi"

OYUMU NASIL KULLANACAĞIM?

13-06-2018 Yorum yok. 2463