Saadet Gençliğinde Görev Değişikliği

21-01-2018 1525 Yorum yok. Yorum Ekle

Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları "Gençlik Buluşmaları" düzenleyerek, Gençlik Kollarında ki görev değişikliğini duyurdu.


Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Teras Cafe'de "Gençlik Buluşmaları" düzenledi.


İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Karaman ve Yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen programa Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Yasin Kalaycı ve Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz katıldı.


Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Karaman'ın açılış konuşmasıyla başlayan programda Karaman şunları söyleyerek konuşmasına devam etti;  “Bizleri bu göreve layık gören Teşkilatımıza ve Değerli İlçe Başkanımız Şeref Kaçmaz’a çok teşekkürler. Görevi devraldığımız Erkam Kardeşimize de yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Bizler Saadet Partili gençler olarak yetim, yoksul, mağdur ve mazlumun haklarının gözetildiği, menfaatin değil merhametin hâkim olduğu, adaletin güçlü güçlünün de adil olduğu bir dünyayı yeniden inşa etmeyi kendimize görev addetmiyoruz. Yaşadığımız çağ, ırkçı emperyalizmin kıskacında, adaletsizliklerin zulmün ve zorbalığın mekânı haline gelmiştir. Irkçı emperyalizm dünyada çok fazla kan ve gözyaşı dökmektedir. Müslümanlar arasında fitne tohumları ekmekte ve bizleri ırklarımıza, mezheplerimize ayrıştırmaya çalışmakta ve tüm Müslümanları izole ederek terörist addetmektedir." 


Sinan Karaman'ın ardından Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları’nın yıl içerisindeki etkinliklerinden oluşan slayt gösterini sunuldu.


Slaytın ardından geçtiğimiz aylarda yapılan genel kurul ile güven tazeleyen Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz gençlere hitap etmek üzere kürsüye davet edildi.


Kaçmaz" Bugün burada toplanma maksadımız, Beykoz’da ki bir bayrak değişiminin ilanı, geçmişte çalışmış olan kardeşlerimize teşekkür, yeni göreve gelen kardeşlerimize başarı dileklerimizi sunmaktır.  Saadet Partimizin İstanbul İl Gençlik Başkanı eski Beykoz Gençlik Başkanımızdı. Saadet Partisi İl Gençlik Başkan Yardımcısı da eskiden Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Başkanlığımızı yapmıştı. Yeni Beykoz Gençlik Başkanımız Sinan Kardeşimize kadar görev yapmış Başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bugün size olan selamlama konuşmamız farklı idi. Fakat malumunuz Türk Silahlı Kuvvetlerimiz dün akşam itibariyle sınır ötesinde muazzam bir harekât başlattı. Zeytin dalı harekâtı adını verdiği bu harekâtta aziz milletimizin göz bebeği olan kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, bölgede görev yapan İstihbarat Teşkilatı Mensuplarımızın, Jandarmamızın ve Polisimizin Cenabı Hak yar ve yardımcısı olsun, ayaklarına taş değmesin, görevlerinde kendilerine başarılar diliyoruz. Başarılı olmaları için, bir damla kan akıtmadan geri dönmeleri için de dualar ediyoruz. Bu harekât bizim açımızdan değerlendirildiğinde tam bağımsız bir devletin yapması gereken bir harekâttır. Uzun yıllardır ameliyat masasında yatmış, tüm organları çalınmış, narkozdan bir türlü çıkmayı becerememiş olan milletimiz 15 Temmuz günü kendine gelmeye başladı. " şeklinde konuşmasına devam etti.


Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz'ın ardından Gençlik Kolları İl Başkanı Yasin Kalaycı günün anlam ve önemini bildiren konuşmasını gerçekleştirdi.


Kalaycı " İslam inancının dört temel esası vardır. Bu dünyada bir sınama yeridir. Hayat, yaşadıklarımız, tercihlerimiz, varlık ve darlık sınanmamız içindir. Bu zaman da ve bu mekân da doğmuş olmak tesadüf değildir. Küresel olayların merkezindeki bir ülkede dünyaya gelmişiz. Allah mükâfatımızı arttırmak istiyor, zor bir zamanda, zor bir yükün altına girmişiz. Bize düşen daha çok gayret etmektir. Her tercihimiz Allah rızasına uygun olmalıdır. İslam vahiy dinidir, Allah yapısıdır, mükemmeldir, hiçbir eksiği yoktur. Hal böyle iken İslam coğrafyası tarumar olmuş vaziyettedir. " şeklide gençlere olan hitabına devam etti.


Konuşmaların ardından Sinan Karaman'dan önceki Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Ketenoğlu'na hizmetlerinden dolayı plaket takdiminde bulunuldu.


Erkam Ketenoğlu işleri nedeniyle programa katılamazken plaket kardeşine verildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından program son buldu.

Anahtar Kelimeler : Beykoz,Saadet Partisi,Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı,Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı,Şeref Kaçmaz,Sinan Karaman,Yasin Kalaycı


Fotoğraf Galerisi


21-01-2018 1525 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

VEFA DUYGUSU BEYKOZ’DAN NEDEN HİÇ GEÇMEZ -?-

08-07-2018 Yorum yok. 1284
Neyir Erkan Şişman

Ahh Koltuk Sevdası

08-07-2018 Yorum yok. 815
Adem Öztürk "Beykoz Sevdalısı"

24 Haziran Seçimleri

08-07-2018 Yorum yok. 675
Zeynep Küçük

Dilde Doğru Bildiğimiz Yanlışlar: “Galat-ı Meşhurlar”

08-07-2018 Yorum yok. 753
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

YUH BANA….!!

08-07-2018 Yorum yok. 417
Yaprak Akın

ZAMAN HER ŞEYİN İLACI

08-07-2018 Yorum yok. 371

KAYIP ÇOCUKLARIMIZ

08-07-2018 Yorum yok. 858
Makbule İnaç

Bir gözden diğer göze güven yok…

08-07-2018 Yorum yok. 743
Asiye Çakır

ASİYE'CE…

08-07-2018 Yorum yok. 988
Füsun Sökmez "Al Yazmanın Sesi"

OYUMU NASIL KULLANACAĞIM?

13-06-2018 Yorum yok. 1564
Taner Mert "Mert Beykozlu"

Geleceğin Gençliği

13-06-2018 Yorum yok. 884
Cüneyt Pulant

Üslup !

20-05-2018 Yorum yok. 1112