VATAN PARTİSİ İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BASIN İLE BULUŞTU

07-06-2018 1004 Yorum yok. Yorum Ekle

Vatan Partisi Beykoz İlçe Başkanlığının düzenlediği program ile Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek’in de katıldığı 1. Bölge Milletvekili Adayları Beykoz yerel basınına tanıtıldı.


Vatan Partisi Beykoz İlçe Başkanı ve 1. Bölge Milletvekili Adayı Hakan Ekiz’in yönettiği toplantıya Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve 1. Bölge Milletvekili Adayı Şule Perinçek,  Parti Üst Kurul Üyesi ve 1. Bölge Milletvekili Adayı Av. Günizi Dizdar, Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve 1. Bölge Milletvekili Adayı İlker Yücel, Öncü Gençlik İstanbul Başkanı ve 1. Bölge Milletvekili Adayı Okan Özkan, İlçe Yöneticileri ve Teşkilat Mensuplarının hazır bulunduğu toplantı Kavacık Mola Kafe’de yapıldı.


Saat 21.30 da başlayan toplantı yeni günün başlangıç saati olan 00.30’a kadar sürerken. Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek Vatan Partisi’nin seçim yol haritası ile ülke ve dünya siyasetini karşılaştırmalar yaparak ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu açıklamaya çalıştı.


Av. Günizi Dizdar kendisini tanıtmasının yanı sıra Beykoz’un sorunlarıyla ilgili tespitlerini aktardı. Diğer Milletvekili Adayları da teker teker kendilerini tanıttılar.


Şule Perinçek yaptığı bilgilendirmede, Vatan Partisi’nin misyonunu koruyarak bir süreç yaşadıklarını bununda birilerini rahatsız ettiğini, gelen krizi 17 yıldır dillendirdiklerini, içerisinde bulunduğumuz günlerde ülkemizi zor günler beklediğini vurgulayarak, aslında çözümün basit olduğunu, yapılacak akıllı çalışmayla bu sürecin geride bırakılabileceğinin örneklerini sundu.


Şule Perinçek “Üretimden yana olan değerlerimizi bir bir kaybetmekteyiz, bu da üretmeyen bir toplumun sonu olarak önümüzde şekilleniyor, ülke insanı halen erzak ve kömür ile uyutulup birçok sektörde üretimin kesilmesine devam ediliyor.”


Perinçek, komşularımız ile ilişkilerin sağlıklı sürdürülmesiyle birçok ürünün günümüz fiyatından aşağıda vatandaşa yansıyacağını, bunun örneği ise benzin ve diğer yakıt fiyatlarında olduğunu bunun hesaplamasının ise çok çok basit olduğunu, fakat tek şartın üretime ve barışa endeksli olduğunun altını çizdi.


Şule Perinçek konuşmasının devamında şu sözlere yer verdi: “Komşularımız ile son nokta çözümsüzlüklerin arabulucusu her zaman bu ülkeler ile ilişkilerini hep saygın ve üst düzeyde tutan Genel Başkanımız Doğu Perinçek olmuştur.


İşin özünde, bilime, sanata, kadına, gence en çok önem veren parti olarak halk, Vatan Partisi çalışmaları yakından incelenmeli ve TBMM girmesine katkı koyması gerekmektedir.


Neticede bizler her seçim dönemine ayrı bir strateji uygulamıyoruz, halka yalan yanlış vaatlerde bulunmuyoruz, sorumlu bir ülke bireyi olarak her zaman bulunduğumuz tabloyu vatandaşların önüne koyuyoruz. Ve yine aynı durumu ortaya hemze önümüze çıkartılan onca zorluklara rağmen koyuyoruz.

Cumhurbaşkanlığı Adayları içerisinde, Adayımız Genel Başkanımız Doğu Perinçek’i aynı kareye bile koymuyorlar bu bir demokrasi ayıbıdır ve çifte standarttır. Her şeye rağmen bizler zor şartlarımız ile gece gündüz demeden Partimizin programını, ülkemiz ve dünya siyasetinin artılarını eksilerini anlatmaya ve adaylarımızı tanıtmaya devam ediyoruz.” diyerek katılımlarından dolayı yerel basına teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.

Zaman zaman hararetli geçen toplantı sürecinde yerel basın mensuplarının sorularıyla devam eden toplantı, toplantının moderatörü İlçe Başkanı ve 1. Bölge Milletvekili Adayı Hakan Ekiz’in toplantıyı bitirmesiyle gece sona erdi.Fotoğraf Galerisi


07-06-2018 1004 Yorum yok. Yorum Ekle
Neyir Erkan Şişman

Ahlak Bilgisi

15-08-2018 Yorum yok. 570
Ergin Tüfekçi

BEYKOZUMUZ DAKİ TURİZM ELÇİLERİMİZ

15-08-2018 Yorum yok. 436
Taner Mert "Mert Beykozlu"

Bir Adam Tanıdım

15-08-2018 Yorum yok. 664

DİNLEME SANATI

15-08-2018 Yorum yok. 314
Asiye Çakır

KISSADAN HİSSE

15-08-2018 Yorum yok. 814
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

SUYA , SABUNA…

15-08-2018 Yorum yok. 488
Yaprak Akın

HEP BİRLİKTE DAHA GÜZEL BİR DÜNYA DA YAŞAYABİLİRİZ!!!!

15-08-2018 Yorum yok. 416
Cüneyt Pulant

İnsanoğlu iyiliklerle yaşar

15-08-2018 Yorum yok. 699
Ozan Derviş

VEFA DUYGUSU BEYKOZ’DAN NEDEN HİÇ GEÇMEZ -?-

08-07-2018 Yorum yok. 1491
Adem Öztürk "Beykoz Sevdalısı"

24 Haziran Seçimleri

08-07-2018 Yorum yok. 857
Zeynep Küçük

Dilde Doğru Bildiğimiz Yanlışlar: “Galat-ı Meşhurlar”

08-07-2018 Yorum yok. 927
Füsun Sökmez "Al Yazmanın Sesi"

OYUMU NASIL KULLANACAĞIM?

13-06-2018 Yorum yok. 1742