BAŞKANLIK YARIŞI REMZİ ŞEN İLE ŞENLENECEK

16-11-2018 921 Yorum yok. Yorum Ekle

Ak Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı yarışında olduğunu Beykoz Yerel Basını ile Likoz&Cafe’de verdiği kahvaltıyla da paylaşan KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen yarışa yeni bir heyecan getirdi.


Tecrübeli bir siyasetçi olan Remzi Şen Beykoz Yerel Basın Mensuplarının karşısına Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık ve iki çalışma arkadaşıyla birlikte çıktı.


DYP İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte etkin siyaset çalışmalarından sonra siyasete bir süre ara verip mesleği olan inşaat sektöründe hizmet vermeye devam eden Remzi Şen, Ak Parti’ye 2012 yılında geçtiğini, on yılın üzerinde Beykoz’da oturmakta olduğunu ve iş ofisinin de Kavacık’ta bulunduğunu,


Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olup, inşaat firması çalışmaları ve mesleğinden kaynaklanan hassasiyet ile değerlendirme yaptığında büyük bir çarpık yapılaşma olmasına rağmen Beykoz’un halen İstanbul’un en güzel ilçesi olduğunu, belediye başkanlarının bir şeyler yapma gayretinde olmalarına rağmen Beykoz için halen yapılması gereken çok büyük eksikliklerin sırayla giderilmesi gerektiğine dikkat çekti.

İstanbul’da 2 milyona yakın Kastamonuluların yaşadığını ve bunların yaşam standartlarına yenilikler katmak için can siper hane çalışan 500 den fazla sivil toplum kuruluşu olduğunu ve kendisinin Kas-Der Genel Başkanı olarak bu çalışmaya, yönetimiyle birlikte yön vermeye çalıştığını, çıktığı bu önemli hizmet görevinde de bu gücü son noktasında kadar arkasına aldığına vurgu yaptı.

Remzi Şen, sadece Beykoz’un değil tüm ilçelerin sorunlarını iyi bildiğini, ikametgahının Beykoz olması ve Kas-Der Beykoz Şubesi ile olan diyaloglarının daha fazla olması sebebiyle Beykoz sorunlarını ve çözüm yollarını çalışma arkadaşlarıyla çok analiz ettiklerini, yakaladıkları mutabakattan sonra, Beykoz’a yeni bir çehre kazandırmak için aday adayı olduğunu belirtti.

Beykoz Halkı ve onların temsilcileri olan başta Muhtarlarımız ile bıkmadan yapacağımız istişareler sonrasında, sokağın sıkıntısını tespit edip çözüm yolları üreterek Beykoz’u sevenlerinin gönlünde olduğu yere ulaştırmaya çalışacağız.

Beykoz’u her türlü sorunu ile analiz ettim çözüm yollarını arkadaşlarım ile belirledik ve buradan yola çıkarak aday adayı olmaya karar verdim. Şansımın olmadığı yerde aday adayı olmam, fakat süreç aday adaylığından geçtiği için aday oldum.

Hükümetimizin en etkin Bakanlarından olan Sayın Süleyman Soylu ile geçmişte ve günümüzde siyasi yol arkadaşlığım var ve halen devam eden aile dostluğum bulunmakta, bu sebep ile düşüncemi kendisi ile paylaştıktan sonra yola çıktım.

Eski ve yeni Bakan ve Milletvekillerimiz ile aktif görüşmelerimiz devam etmekte ve kendilerini çalışmalarımız konusunda bilgilendiriyorum. Kastamonu’nun kıdemli Bakanlarından Sayın Murat Başeskioğlu ve hemşerilerimin gücünü hep yanımda hissederek çalışmaktayım. Bununla birlikte esas olan Aday Adaylık dönemindeki çalışmalarımda, Kastamonulu hemşerilerimin dışındaki birçoğunu tanıdığım Beykozlulara ’da kendimi ve projelerimi uzun uzun anlatacağız.

Çalışma dönemimizde kimse Beykoz’dan ayrılmak zorunda kalmayacak ve bu iddiamızı Beykozluların önlerine koyduğumuz projeler ile kanıtlayacağız.

İşsizlik nasıl bitermiş, imar planlarımız nasıl halkı kucaklarmış, sporda nasıl eski günlerimize döneceğiz, eğitim ve turizm de nasıl çağ atlayacağız. Bütün bunları sırası geldikçe sahada Beykozlular ile proje bazında paylaşacağız ve olabilecek gözden kaçırmalarımız olduğunda önerilere açık bir yönetim biçimiyle hep en iyisini yakalamaya çalışacağız.

Bütün bunları aday adaylığımız da çok detaylandırmadan ana hatlarıyla anlatıp, adaylığımız gerçekleştiğinde ise en ince ayrıntılarına kadar anlatıp halkımızı bilgilendirdikten sonra seçime girmelerini sağlayacağız diyerek etkin sunumunu bitirdi.

Remzi Şen’in davetlerini kırmayan Beykoz Yerel Basın mensuplarına teşekkür etmesi sonrasında, serbest sohbet bölümüne geçildi.
16-11-2018 921 Yorum yok. Yorum Ekle
Hacı Arıcı

ACISI OLAN UNUTMAZ

20-06-2019 Yorum yok. 953
Ozan Derviş

Unutmayın Kimse İstanbul’u Sizden Daha Fazla Sevemez

20-06-2019 Yorum yok. 1262
Neyir Erkan Şişman

Ah İstanbul

20-06-2019 Yorum yok. 695
Rabia Yıldız

ANTİBİYOTİK VE AĞRI KESİCİ

20-06-2019 Yorum yok. 501
Bilal Karabacak

HAYAT SEN NEYMİŞSİN?

20-06-2019 Yorum yok. 515
Makbule İnaç

Eskimeyen Dostlar

20-06-2019 Yorum yok. 420
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

BELİRSİZLİK…

20-06-2019 Yorum yok. 165
Yaprak Akın

İYİLİK UNUTMAK İÇİN YAPILIR...

20-06-2019 Yorum yok. 351
Asiye Çakır

DÜĞÜM....

20-06-2019 Yorum yok. 1458
Çiğdem Topatan

ÇOCUK KALBİNİN DİLİ

31-05-2019 Yorum yok. 527

NEREDE O ESKİ BAYRAMLAR

31-05-2019 Yorum yok. 389
Taner Mert "Mert Beykozlu"

Hiç Düşündük mü?..

01-05-2019 Yorum yok. 855
Zeynep Küçük

Bakla ve Gül Kokusu

01-05-2019 1 yorum. 724
Ergin Tüfekçi

Sevgili Beykoz

02-03-2019 Yorum yok. 1376