BEYKOZ’UN MİKAİL’İ OLMAYA GELİYORUM

28-11-2018 923 Yorum yok. Yorum Ekle

Ak Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylarından Mikail Akyıldız Türkiye Omurilik Felçliler Derneği Beykoz Şubesi, Beykoz Halk Eğitimi Merkezi ve Beykoz Spor Kulübü olmak üzere bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.


Beykoz’un en renkli simalarından olan iş, sivil toplum, spor ve siyaset dünyasının yakinen tanıdığı, Avrasya İnşaatın Sahibi, Beykoz Spor Kulübü Başkan Vekili, Beykoz Rizeliler Derneği ve Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Başkanı Mikail Akyıldız’ın kardeşleri ve arkadaşlarından bir grubun katıldığı ziyaretlere, Mikail Akyıldız’ın yakın dostu Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş’te katıldı.


İlk ziyaret TOFD Beykoz Şubesine gerçekleşirken, Dernek Başkanı Saniye Efe ve Yönetimi konuklarını kahvaltı ortamında ağırladı. Saniye Efe konuklarına hoş geldiniz dedikten sonra, Ak Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Mikail Akyıldız’a TOFD Beykoz Şubesine olan katkılarından dolayı teşekkür edip, Aday olması durumundaki neler yapacağını merak etti.


Mikail Akyıldız kendilerini güzel bir ortamda ağırlayan Saniye Efe ve Yönetimine teşekkür ettikten sonra, üç kuşak Beykozlu olduğunu ilçenin sıkıntılarını kimseden aşağı kalmayacak kadar iyi bildiğini ve ilçeyi şu anki yaşam şartlarını güzelleştirmek için aşağıdan yukarıya doğru ilerleyecek bir hizmet modeli ile yöneteceklerini, bu anlamda projelerini kısmet olurda adaylık durumu söz konusu olduğunda en ince teferruatlarına kadar tüm Beykozlular ile paylaşacaklarını vurgulayıp, şimdilik bu kutsal göreve talip olduğumuzu anlatmak ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirtti.


Mikail Akyıldız kısaca Beykoz’u Mikail Etmeye geliyoruz diyerek ev sahibi dernek yönetimine bir kez daha teşekkür etti.


TOFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe yaptığı konuşmada, inşallah hayırlısı olur. Aday olma durumunuzda projelerinizi daha detaylı görürüz. Bir şey hatırlanmak istiyorum diyerek, örneğin bugüne kadar tüm göreve gelen belediye yönetimlerinden bir engelli evi istedik olmadı. İçerisinde her türlü ortamı olan engellisini bu uzman ekibe bırakıp acil ihtiyaçlarını görebilecek engelli ailelerinin buna tarifi olmayacak kadar acil ihtiyacı var. Bu nu ne olur programınıza alın, birde hangi sektör veya kurum olursa bu sene yaptığınız yardımı seneye azaltın ki, yardım yaptıklarınız üretime katkı koymaya çabalasın, bu sene örneğin 3 seneye 5 olmasın bu sene 5 ise seneye 3 olsun ki bu sektör zaman içerisinde kendisini kurtarsın. Önerisinde bulunarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip teşekkür etti.


Mikail Akyıldız ve beraberindekiler, sportane gelişmeyle Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Mamur’a ve Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu’ya nezaket ziyaretlerinde bulundular.


Halk Eğitimi Merkezindeki sohbet hemen eğitimden açılarak, gerek Mikail Akyıldız’ın kendi işletmesinde gerekse Başkanlığını yaptığı Rizeliler Derneğinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün kurs açmasına karar verildi. Taraflar birbirlerine çalışmaların da başarılar dileyerek ziyaret sonlandı.


Son olarak Mikail Akyıldız Başkan Yardımcılığını yaptığı Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu’yu makamında ziyaret etti. Başkan Zeki Aksu, Başkan Yardımcısının Belediye Başkan Aday Adayı olarak ilk kez kendisini ziyaret ettiğini ve bundan çok büyük mutlu olduğunu, Adaylık konusunda karar vericilerin Mikail Akyıldız’ı iyi analiz etmeleri gerektiğini bunun yapılmasıyla verecekleri kararın daha adil olacağını vurgulayıp, Mikail Akyıldız’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.


Ak Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Mikail Akyıldız’ın Mikail olma anlamındaki sözlerini açtığımızda, bu ismin dört büyük melekten birisi olduğunu ve esas önemlisi ise görevinin “doğanın düzenlenmesi ve tüm canlıların rızıklarının dağıtılması” olduğunu hatırlayınca sözün ne kadar iddialı olduğu daha iyi anlaşılıyor.  
28-11-2018 923 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

KLAVYE GAZETECİLİĞİ

17-02-2019 Yorum yok. 518
Neyir Erkan Şişman

Beykoz Siyasetinden bir Yücel Çelikbilek geçti

30-01-2019 2 yorum. 899
Çiğdem Topatan

NEREYE KOŞUYORUZ?

30-01-2019 Yorum yok. 685
Taner Mert "Mert Beykozlu"

Güvenmek mi yoksa Mantık mı ?

30-01-2019 Yorum yok. 759

2019 ŞÜKÜR

30-01-2019 Yorum yok. 818
Hacı Arıcı

HİZMET Mİ? ZİMMET Mİ?

30-01-2019 Yorum yok. 689
Makbule İnaç

Baktığını Görmek

30-01-2019 Yorum yok. 678

TÜRK CAM SANATI VE BEYKOZ İŞLERİ

30-01-2019 Yorum yok. 591
Yaprak Akın

Yeni bir Türkiye Yaratabilirmiyiz.. ?

30-01-2019 Yorum yok. 489
Asiye Çakır

İKİ YÖNLÜ YOL

30-01-2019 Yorum yok. 1396
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

HAYAT BAYRAM OLSA…

25-12-2018 Yorum yok. 949
Bilal Karabacak

BEYKOZ ANADOLU’DUR…

21-11-2018 Yorum yok. 2202