MURAT AYDIN BEYKOZLU OLMUŞ BİLE

08-01-2019 1185 Yorum yok. Yorum Ekle

Ak Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Belediye Başkan Adayı ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ile Beykoz Yerel Basınını Kavacık Birlik Kasap’ta tanıştırdı.


Murat Aydın Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak açıklandıktan sonra zaman zaman ilçenin değişik noktalarında ziyaretler yaptığı ve ilçeyi daha yakından tanıyabilmek için çalışmalar yaptığı bilinmekteydi.


Ak Parti İstanbul İl Yöneticisi Ömer Ayberk Cengiz, Beykoz İlçe Başkanı M.Hanifi Dimaç ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleri ile Partinin Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ve yerel basın mensuplarının eksiksiz katıldığı toplantıda tanışma gerçekleştirildi.


İlçe Başkanı M.Hanefi Dilmaç yaptığı açılış konuşmasında, göreve geldiği günden itibaren teşkilat içerisinde büyük bir değişimin gerçekleştiğini, göreve gelirken de kendisine “Belediye Başkanlığı düşüncen varsa ilçe Başkanlığına düşünme seni değerlendirmeyeceğiz demişlerdi. Bende bu doğrultuda ilçemizdeki oy oranını yükseltme planlamamızı yaparken İl Başkanlığı ve Genel Merkezimizin istişareleri sonrası Genel Başkanımız önceden tanıştığım ve bir dönem birlikte Belediye Başkanlığı yaptığım Murat Aydın’ı görevlendirdi. Bizim tek hedefimiz en yüksek oyu alarak yeniden Beykoz Belediyesi’ni almaktır.” diyerek tüm basın mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.


Ak Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Murat Aydın toplantı salonuna girdiğinde tüm basın mensuplarına isimleriyle hitap edip tokalaşması, basın ile ilgili bir araştırması olduğunun göstergesi olarak algılandı.


Murat Aydın yaptığı konuşmada, “Bugün bir basın açıklaması niteliğinde bir görüşme olmayacak, tanışma düşüncesiyle düzenlenmiş bir toplantı. Sonrası zamanlarda daha detaylı toplantılarda bir araya geleceğiz.” demesine rağmen olabilecek sorulara da cevap verebileceğini belirtti.


Aydın, açıklamasının devamında, kendisinin bir dava adamı olduğunu ve bunu yerel yönetim konusunda da kanıtlamış bir kimliği bulunduğunu, asla Beykoz ile ilgili bir düşünce aklından geçmezken, “Genel Başkanımızın böyle bir görevi tevdi etmesinden çok büyük onur ve mutluluk duydum.


Beykoz’da yapılan çok önemli hizmetler olduğunu ve yapılması gereken hizmetlerinde bulunduğunu tespit ettiklerini başta Sayın Belediye Başkanımızı Yücel Çelikbilek ve tüm teşkilatın destekleriyle bu hizmetleri yapabilme konusunda görevi tevdi etmiştir. Yıllardır sürdürdüğüm seçim stratejilerinde her seçimin kendi ölçeğinde rizikoları vardır. Biz bunları bilerek seçime gireceğiz. Beykoz oy oranı açısından örnek gösterilen ilçelerimizden ve bende bu oy oranını öncelikle korumak ve sonrasında yükseltmek için yaptığım yol haritasını sokakta anlattığımda alacağım güven ile Beykoz’a 5 yılda 15 yıllık hizmet üreteceğim sloganı hep başarı ölçüm” olarak yola çıktığını belirtti.


Toplantının başında yakalanan olumlu hava sonrasında Beykoz Yerel Basını sorularını peş peşe aktarırken, birçok soruda en çok dikkat çeken Beykoz’u Beykozspor’u ne kadar tanıyorsunuz ve gerek bizi gerekse Beykozluları buna nasıl inandıracaksınız sorusu oldu.


Murat Aydın, Beykoz bize uzak bir bölge burada eşimin amcası otururdu hala mezarı buradadır. Ve biz zaman zaman Beykoz’a bu amaçla gelirdik ve sanki köye gelmiş kadar mutlu olurdum. Bugün ise bu ilçenin Belediye Başkan Adayıyım, bu tabi ki çok büyük bir sorumluluk ve o sorumluluğu taşıyabileceğimi tüm Beykozlulara ispat etmek gerekli olduğuna inanarak yola çıktım.


Önce Beykoz’u bir Beykozluya iyi anlatacak kadar tanımam gerekli olduğu gerçeğinden yola çıkarak, hiçbir muhtardan, hiçbir parti yöneticisinden veya mahalle temsilcisinden bilgi almadan, tamamen bağımsız üniversite mezunu ve talebelerinden oluşan bir ekip ile 45 mahallenin vatandaşların ağzından ortak sorunlarını tespit ettim. Tabir yerindeyse tam bir spor ve özellikle futbol tutkunuyum. Beykozspor ile ilgilide özel çalışmalarımız olacak ve özellikle Kulüp Başkanını da ziyaret edeceğim.


Zaten görev yetkiniz kanunlar ile belli bu doğrultuda kronik hale gelmiş sorunlarımızı aynı Yücel Başkanımızın yaptığı gibi parlamentoya taşıyıp yeni düzenlemeler ile çözme gayretinde olacağım. Bu bakından belki klasik gelebilir ama İktidar Partisinin Başkanının bu sorunları çözmesi daha kolay bir anlayış vardır ve bende bu anlayışa tamamen inanan birisiyim.

Basın mensupları duyumlarından sonra isim vererek birkaç mahalle ile ilgili çalışmalarını sorduğunda aldığımız cevaplar tamamen doğru tespitler olduğu görüldü.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Murat Aydın işin özünde Sayın Cumhurbaşkanımızın güvenini boş çıkartmamak ve bu güven doğrultusunda Beykozlulara yıllar boyu unutamayacakları hizmetler yapmak üzere yola çıktık. Öncelikle tüm teşkilatımın, partililerimizin ve sahada anlattığımızda bize güvenen insanların desteğine ihtiyacımız var.

Önümüzdeki Yerel Hizmet dönemi Beykoz için çok farklı olacak buna inanmanızı istiyorum diyerek tüm katılımcıların 10 Ocak Dünya Gazeteciler Gününü de tebrik etti.
08-01-2019 1185 Yorum yok. Yorum Ekle
Çiğdem Topatan

BİR MARATON HİKAYESİ

25-12-2018 Yorum yok. 1511
Ozan Derviş

Yeni Yıla Gönülden Bir Merhaba Diyelim

25-12-2018 Yorum yok. 1249
Neyir Erkan Şişman

Çatacağın Dağı Bilmek Lazım

25-12-2018 Yorum yok. 940
Hacı Arıcı

SEVGİ-SAYGI-HUZUR-BEREKET

25-12-2018 Yorum yok. 1306
Makbule İnaç

HAYATA GÜLÜMSE “OKUMANIN YAZMANIN YAŞI YOKTUR”

25-12-2018 Yorum yok. 819
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

HAYAT BAYRAM OLSA…

25-12-2018 Yorum yok. 710
Yaprak Akın

HOŞÇAKAL 2018

25-12-2018 Yorum yok. 769
Bilal Karabacak

BEYKOZ ANADOLU’DUR…

21-11-2018 Yorum yok. 1931

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

21-11-2018 Yorum yok. 1266

Doğru İlet –iş-im

21-11-2018 Yorum yok. 1299
Asiye Çakır

GELECEK DE AN' DA…

21-11-2018 Yorum yok. 1662
Taner Mert "Mert Beykozlu"

İnsanlık Nereye Gidiyor

26-10-2018 Yorum yok. 1697
Zeynep Küçük

Beykozlu İnsanımız Sıfır Atık’ta da Öncü

26-10-2018 Yorum yok. 1107
Ergin Tüfekçi

BEYKOZUMUZ DAKİ TURİZM ELÇİLERİMİZ

15-08-2018 Yorum yok. 1426
Füsun Sökmez "Al Yazmanın Sesi"

OYUMU NASIL KULLANACAĞIM?

13-06-2018 Yorum yok. 3015