Muharrem Kaşıtoğlu “Beykoz’u yaban ellere teslim etmeyin”

30-03-2019 817 Yorum yok. Yorum Ekle

31 Mart Yerel Seçimlerine az bir süre kala Beykoz’da siyasi hareketlilik olağanca hızıyla devam ediyor. Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, Yenimahalle’de düzenlediği 2000 kişilik toplantıda “Beykoz’u yaban ellere teslim etmeyin” dedi.

 

Yenimahalle Dört Kardeşler Düğün Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Kaşıtoğlu ve Ekibi Mehteran, havai fişek ve meşaleler eşliğinde geldi. Programa Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, meclis üyeleri, muhtar adayları, STK başkanları ve Beykozlular katıldı.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan gece Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Yoğun ilgi gösterilen toplantıda, Muharrem Kaşıtoğlu’nun ismi anons edilince Beykozlular “Beykoz’a Başkan Kaşıtoğlu” sloganı attılar.


Meclis üyesi adayı Yılmaz Özdemir ve Dernek Başkanı Engin Bağlan, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık ve İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz kısa bir selamlama konuşması yaparak Muharrem Kaşıtoğlu’na destek istedi.

Nazım Hikmet Ran’dan Davet şiirini okuyarak konuşmasına başlayan Kaşıtoğlu, konuşmasına şu şekilde devam etti: “80 günde Beykoz’un 3300 sokağın her karışını ekip arkadaşlarımla arşınladık. Tüm Belediye Başkan adaylarıyla birlikte hak, hukuk adalet çerçevesinde çalıştık.”

 

Beykoz’u yaban ellere teslim etmeyin

“Sefer bizden, zafer Allahtan diyerek yola çıktık. Cenabı hakkın izniyle, yaptığımız bu çalışmalar 31 Mart akşamı bu saatlerde karşılık bulacak. Allah şahit, Beykozlulara şahit. Tüm her şeye rağmen kimseye dalaşmadan, kimseye didişmeden hakkı, hukuku anlatma gayreti içerisinde olduk. Allah’ın izniyle yarından sonra karşılık bulacak. Beykozluların projesi olma gayreti ile 31 Mart’ta Beykoz’u yaban ellere teslim etmeyeceksiniz. 80 günlük seçim çalışmasında pek çok olaya şahit olduk. Hayatımda çok önemli bir seçim çalışması koyduk heybeme… Çok haksız eleştirilere maruz kaldık. Bize ve partimize iftira atanlar, ahireti unutmuş gibi hareket ettiler. Öbür tarafta; oradaki davaya bakacak hakim, kainatın hakimi olacak. Orada adam kayırma yok. Orada nizam terazisinde çıktığı zaman boyunun ölçüsünü alacak.”

 

Beykoz’daki rantı, Beykozlulara bırakacağız

 

“Projelerimiz var, hayallerimiz var. 1 Nisan’dan itibaren nerede kalmıştık diyerek, projelerimizi gerçekleştirmek olacak. Seçimin ilk gününden itibaren verdiğimiz bir vaat vardı. Beykozlu Beykoz’da kalacak. Beykozlunun hakkettiği zenginliğini, sonradan Beykozlu olduğunu söyleyenlere teslim etmeyeceğiz. 50, 60 yıl öncesinde Giresun’dan, Kastamonu’dan, Ordu’dan, Kars’tan bu diyara göç edenler, tozunu, toprağını, çamurunın çilesini çekip ev sahibi olanlar, buradaki rantı Beykoz’a bırakmamak için mücadele ediyor. Biz ise bu rantı Beykozluların cebinde bırakmak bizim namus borcumuz olsun. İnşallah bu mührü Saadet partisine vurarak gerçekleştireceğiz. Sizlerden ricam şudur; her biriniz eşinizi dostunuzu arayıp Saadet partisine oy vermelerini sağlayın. Hangi siyasi partisine gönül vermiş olursa olsun burada bakan, başbakan seçmediğimizi söyleyin. Burada dertlerinizle dertlenebileceğiniz bir başkan seçtiğinizi söyleyin. Burada adama oy veriyoruz deyin. 31 Mart’ta Beykozlular; Beykoz’un rantı, Beykozluların zenginliği, Beykozlulara mı kalacak yoksa dışarıdan gelenlere mi kalacak? 31 Mart’ta buna karar verecekler.”

“Beykozlular, 31 Mart’ın köprüden önce son çıkış olduğunu unutmamalıdır. 31 Mart’ta Beykoz’un kaderini Beykozlular mı belirleyecek, yoksa bir kaç müteahhit mi belirleyecek. Bunu hep birlikte göreceğiz. Haydi Beykozlular şimdi sıra sizde… Beykozlular, öz evlatları olan Kaşıtoğlu’na destek çıkacaklarına yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.
30-03-2019 817 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

Bir Yerel Seçim Daha Kapımızı Çaldı

27-03-2019 Yorum yok. 1070
Neyir Erkan Şişman

Oy Ver!

27-03-2019 Yorum yok. 1069
Hacı Arıcı

SAYGINLIK DEĞERİMİZ

27-03-2019 Yorum yok. 818
Taner Mert "Mert Beykozlu"

Geçmişte Kalan Tatlı Hatıralar

27-03-2019 Yorum yok. 926
Çiğdem Topatan

SANAT EĞİTİMİNİN ÇOCUK GELİŞİMİNE ETKİSİ

27-03-2019 Yorum yok. 856
Yaprak Akın

İMAR AFFI'NIN FAYDASI NASIL OLUR

27-03-2019 Yorum yok. 452
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

BARİ BUNU YAPIN…

27-03-2019 Yorum yok. 672
Asiye Çakır

EN BÜYÜK ZENGİNLİK

27-03-2019 Yorum yok. 1435
Zeynep Küçük

Gel De İçme!!!

02-03-2019 Yorum yok. 1003
Ergin Tüfekçi

Sevgili Beykoz

02-03-2019 Yorum yok. 964
Makbule İnaç

Baktığını Görmek

30-01-2019 Yorum yok. 1181