BEYKOZ GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ÖDÜL TÖRENİ

10-05-2019 535 Yorum yok. Yorum Ekle

Beykoz Belediye Başkanlığı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde Gençlik Haftası kapsamında gerçekleştirdiğimiz Beykoz'un En Hızlısı yarışmalarında 9 kategoride 480 kız ve erkek öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Atletizm pistinde 10.05.2019 cuma günü saat:09.30 da yarışma ve ardından ödül töreni yapıldı.


Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Konuşmalarında;


''Kararlılıkla yürürsek büyük hedefler ve gelecek günler bizim olacaktır. Biz sizlere güveniyoruz, siz değerli sporcular bizlerin yüzünü ağartacak, ülkemizin yüzünü ağartacak, ilçemizde, ilimizde, ülkemizde ve dünyada başarılar elde edecektir. Her zaman sizlerin destekçiniz olduğumuzu ifade etmek istiyorum.


Beykoz Kaymakamımız Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanımız  Murat Aydın, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı  Salih Pınar, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kazım Bozbay, Beykoz Belediyesi Kültür Müdürümüz Sayın Elif Arslan, Komitemizde görev yapan öğretmenlerimize teşekkür eder, başarı gösteren öğrencilerimizi tebrik ederiz.” diyerek sözlerine son verdi.

Haber Kaynağı/Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü


Başarılı Sporcular

2010 Kız

1.Edanur Çınar Halide Edip İlkokulu

2.Ecrin Sena Yay Tepetarla ilkokulu

3.Gökçe Arslan Halide Edip İlkokulu


2010 Erkek

1.Eren Efe Öz Sadettin Gökçepınar İlkokulu

2.Mustafa Demirörs Halide Edip İlkokulu

3.Hamza Ali Aytur Fatin Hoca İlkokulu


2009 Kız

1.Ceren Dikman Halide Edip İlkokulu

2.Sümeyye Naz Derman Sadettin Gökçepınar İlkokulu

3.Zeynep Aydın Beykoz Konakları Vakfı Ortaokulu


2009 Erkek

1.Onur Göktaş Şahinkaya İlkokulu

2.Semih Ali Kuruderi Halide Edip İlkokulu

3.Yusuf Eymen Altın Bahattin Özyazıcı İlkokulu


2008 Kız

1.Eda Demirci Selahattin Karakaşlı İmam Hatip Ortaokulu

2.Eylül Çakır Mehmet Emin Pulatkonak Ortaokulu

3.Beyza Kurşun Selahattin Karakaşlı İmam Hatip Ortaokulu


2008 Erkek

1.Fatih Emre Günay  Selahattin Karakaşlı İmam Hatip Ortaokulu

2.Nurullah Burak Sallabaş Hacı Numan Ortaokulu

3.Ege Özdemir İshakağa Ortaokulu


2007 Kız

1.Senanur Kuruderi Beykoz Konakları Vakfı Ortaokulu

2.Ayşe Vardar Ted İstanbul Koleji

3.Doğa Çınar Ted İstanbul Koleji


2007 Erkek

1.Çağın Efe Zengin Hacı Numan Ortaokulu

2.Eren Erener İshakağa Ortaokulu

3.Ömer Bakırcı Hacı Numan Ortaokulu


2006 Kız

1.Songül Akyol Mehmet Emin Pulatkonak Ortaokulu

2.İlke Özkan Anadoluhisarı Ortaokulu

3.Nehir Temelli Ted İstanbul Koleji

2006 Erkek

1.Rıdvan Koçoğlu İshakağa Ortaokulu

2.Tunahan Küçükşahin Tokatköy Ortaokulu

3.Arda Musaak Ziya Ünsel Ortaokulu

2005 Kız

1.Melisa Çevikel Ted İstanbul Koleji

2.Neslihan Gökdemir Beykoz Konakları Vakfı Ortaokulu

3.Göknur Yıldız Ziya Ünsel Ortaokulu

2005 Erkek

1.Yusuf Baki Öztürk Mehmet Emin Pulatkonak Ortaokulu

2.Yağız Biçer Ziya Ünsel Ortaokulu

3.Baran Erkul Hacı Numan Ortaokulu

2004 Kız

1.Damla Karazeybek Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.Meryem Uğuz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi

2004 Erkek

1.Ayberk Dur TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi

2.Gökhan Karpuz TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi

3.Yasin Şahin TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi

2003 Kız

1.Ecren Müzeyyen Coşkun Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.Alanur Yavuz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.Ebru Fatma Çiçek Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi

2003 Erkek

1.Cahit Ergün TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi

2.Caner Çoban TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi

3.Süleyman Talha Uzun Çiçek Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi

2002 Kız

1.Gamze Aktürk Ahmet Ferit İnal Anadolu Lisesi

2002 Erkek

1.Emin Halebi Ahmet Ferit İnal Anadolu Lisesi

2.Abdulkadir Bakır Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.Veysel Bağırsakçı TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi

Anahtar Kelimeler : Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü,Atletizim,Beykoz,Bülent Küçük,Ahmet Katırcı,Murat Aydın



10-05-2019 535 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

UNUTMAYALIM SEÇİM GERİDE KALDI

01-05-2019 Yorum yok. 1335
Makbule İnaç

Bahar Ayının Müjdecisi HIDRELLEZ

01-05-2019 Yorum yok. 658
Taner Mert "Mert Beykozlu"

Hiç Düşündük mü?..

01-05-2019 Yorum yok. 478
Hacı Arıcı

RAHMET AYI RAMAZANA GİRERKEN

01-05-2019 Yorum yok. 606
Zeynep Küçük

Bakla ve Gül Kokusu

01-05-2019 1 yorum. 461
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

OTİZM ve FARKINDALIK

01-05-2019 Yorum yok. 628
Yaprak Akın

İyi Niyet...

01-05-2019 Yorum yok. 429
Asiye Çakır

DÜRÜSTMÜSÜNÜZ?

01-05-2019 Yorum yok. 1212
Çiğdem Topatan

SANAT EĞİTİMİNİN ÇOCUK GELİŞİMİNE ETKİSİ

27-03-2019 Yorum yok. 988
Ergin Tüfekçi

Sevgili Beykoz

02-03-2019 Yorum yok. 1161