Zeki Aksu Güven Tazeledi

26-05-2019 1396 Yorum yok. Yorum Ekle

Her dönem ne olacağı siyasi gündemden daha çok konuşulan, nedense genel kurul dönemlerinde hiç kimsenin talip olmadığı, Beykoz Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu Kavacık Park inn By Rodisson Oteli Atlas Balo Salonunda yapılırken tek listeyle seçime giren Zeki Aksu ve Yönetim Listesi Beykoz Spor Kulübünün Başkanlığına yeniden seçildi.


Başkan Zeki Aksu’nun alışık konuşması ile birlikte elindeki önergeyi genel kurula sunmasıyla, Ali Bilir Başkanlığında Tuncay Yörüten, Mehmet Ali Tomar, Mustafa Yıldız ve Erdal Bilir’den oluşan Genel Kurul Divan Heyeti oy birliği ile göreve başladı.


Genel Kurulun tüm gündem maddeleri sırasıyla oldukça leziz ve demokrat bir ortamda sırasıyla başarıyla uygulandı. Konuşmalar bölümü oy birliği ile geçen tüm genel kurul maddeleri üzerine ve dilek temenni niyetine yapılan bütün konuşmaların tümü Beykoz Spor Kulübünün özlenen günlere çıkarılması ile ilgili artık klişe olmuş konuşmalar ile geçti.


Başkan Zeki Aksu haberimizin video bölümünde orijinali bulunan konuşmasında, gelinen tablonun ortada olduğunu zor şartlarda görevi devam ettirmeye çalıştıklarını ve bu anlamda beklenen ve arzu edilen desteğin bir türlü gelmediğini vurgulayarak, geride bırakılan süreçte Beykoz Stadının yapılmasında emeği geçen TFF’ye ve geçmiş dönem Beykoz Belediye Başkanını Yücel Çelikbilek’e teşekkür etti. Aksu yeni Belediye Başkanı Murat Aydın’ınn konu ile ilgilenen ekibiyle görüşmelerin ve tarafların birbirlerini tanımaya ve anlamaya çalışma sürecinin devam ettiğini, sürecin genel kurula yetişmediğini, ilerleyen süreçte çok olumlu gelişmelerin olacağını tahmin ettiğini ve Murat Aydın Başkan’ın belirleyeceği yol haritasıyla özlenen günlerin geri geleceğine olan ümidinin tam olduğunu belirtti.  


Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı, aynı zamanda Beykoz Spor ’un eski Profesyonel Futbolcusu olan Ali Düşmez, özellikle spor okullarında ders niteliği taşıyan konuşmasını, geçmiş yıllardan anılarını da ekleyerek aktarması adeta salonda futbol adına tarihi bir sürecin yaşanmasına vesile oldu.


Düşmez, Türkiye’nin her yerinde hizmetlerinin olduğu gibi formasını taşıdığı Beykoz’a da hizmetlerimin olmaması düşünülemez gerçeğinden yola çıkarak TFF başta yeni hizmete açılan Beykoz Stadı’nın ve birçok tesisin gerçekleşmesini sağladığı gerçeğini bilinen tarihe not düştü. Düşmez sözlerinin sonunda Beykoz Spor özlenen günlerine mutlaka kavuşacaktır. Beykozlular tüm kurulları ve taraftarıyla bütün hareket ettiğinde, kendilerinin her zaman yanlarında olduğundan başarının uzakta olmadığını vurgulayarak konuşmasını bitirdi.


Genel kurula TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve TASK Yönetim Kurulu Başkanı Ali Düşmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri, BİSK Başkanı Asım Özdemir ve Spor Kulüpleri Başkanları, CHP Beykoz Belediye Başkan adayı Coşkun Tosun, AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Güzeci ve eski dönem meclis üyeleri, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir, Akbaba Mahallesi Muhtarı Yüksel Kılıç, eski futbolcular, Futbol Teknik Adamları, Taraftarlar ve Genel Kurul Üyelerinin katıldıkları görüldü.


Zeki Aksu’nun güven tazeleyerek yeniden Beykoz Spor Kulübü Başkanı seçildiği Genel Kurulda aşağıdaki isimlerde Yönetim Kurulunu oluşturdular.


Yönetim Kurulu Asil: Muhammed Talha Enis, Gökhan Karagöz, Ergin Tüfekçi, Ayşe Coşkun, Salih Dursun, Seyfullah Ağasakal, Sedat Ali Emanet, Allaattin Kılıç (Ali oğlu), Mehmet Bilir, Burhan Kırışman, Mustafa Atilla Sipahioğlu, Hamza Koçal, Mesut Ekici ve Mustafa Yarımbaş.


Denetleme Kurulu Asil: Yılmaz Güzeci, Av. Kemal Kaya ve Safter Eroğlu.

İstanbul Amatör Kulüpleri Federasyonu Delegesi: Zeki Aksu, Cüneyt Pulant ve Eser Öktem.


Videolar

Toplam 1 video bulundu.

Fotoğraf Galerisi


26-05-2019 1396 Yorum yok. Yorum Ekle
Hacı Arıcı

AH ESKİ GÜNLER ESKİ BAYRAMLAR

14-08-2019 Yorum yok. 1342
Osman Topuz

OLACAK GİBİ DEĞİL AMA

05-08-2019 Yorum yok. 1118
Ozan Derviş

VATANDAŞ SEÇİMİ GERİDE BIRAKTI “YA SİZ”

05-08-2019 Yorum yok. 1514
Neyir Erkan Şişman

GERİ DÖNÜŞÜM

05-08-2019 Yorum yok. 909
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

MESUDİYE GERÇEĞİ…

05-08-2019 Yorum yok. 813
Makbule İnaç

Babalar hep sahipsizdir

05-08-2019 Yorum yok. 1019
Bilal Karabacak

BEYKOZ DERNEKLERİ ÇOCUKLAR İÇİN BİRLEŞTİ

05-08-2019 Yorum yok. 670
Çiğdem Topatan

ULTRA MARATON NEDİR?

05-08-2019 Yorum yok. 510
Zeynep Küçük

Spor ve Çocuk

05-08-2019 Yorum yok. 826

OKUMALI VE OKUTMALIYIZ

05-08-2019 Yorum yok. 705
Yaprak Akın

HUZURLU BİR GELECEK İSTİYORUM

05-08-2019 Yorum yok. 1292
Rabia Yıldız

ANTİBİYOTİK VE AĞRI KESİCİ

20-06-2019 Yorum yok. 1669
Asiye Çakır

DÜĞÜM....

20-06-2019 Yorum yok. 1776