OLACAK GİBİ DEĞİL AMA

05-08-2019 1929 Yorum yok. Yorum Ekle

Değerli Dostlarım

El sanatları çalışmalarımdan kalan boş zamanlarımda düşünce ve gözlemlerimi kaleme aldığım yazılarımı bundan böyle sizlerle paylaşmaya karar verdim...

Beykoz aşığı birisi olarak, bir ticari kaygının dışında özellikle eğitim hedefi olan çalışmalarıma, maalesef yeterince ilgi ve alakayı göremememin üzüntüsünü yaşamaktayım.

Dostlarım çalışmalarım sonrası ortaya çıkan eserlerin bir benzeri yoktur ve her biri sanat harikasıdır. Bu nedenle her birini ayrı bir aşkla, şevkle yapmaktayım ki yeni eserler, yeni harikalar ortaya çıksın ve getirisiyle yeni umutlara can suyu olayım.

Benim bütün eserlerim (özürlü) diyemiyorum, Engelsiz diyelim. Kimsesiz, ihtiyaç sahibi, yoksul tüm hayırlı işler kısacası (yani yazmakta zorlandığım taraf) yerler içindir. Bu böyle biline, aksini aklınıza bile getirmeyin telafuz etmeyiniz.

Dostlarım ben, Beykoz’da ki tüm Kurumlara, Kuruluşlara, Resmi ve Yerel tüm derneklere yakınlığım aynı mesafededir. Hatta yönetiminde olduğum birçok STK olduğu gibi benimle iletişimde olan tüm STK’lara aynı amaç doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyor olmama rağmen, uğraşımın zaman zaman anlaşılamadığından yakınmaktayım.

Gelin Dostlarım, arkadaşlarım sizlerden isteğim STK Yöneticileri birlik olalım. Yeni projeler üretelim. Hatta bir üst kurul kuralım, sanata sanatçıya el ayak olalım. Tüm derneklerimizin çalışma alanlarının birinci maddesi Beykoz olsun ve bu konuda ortak hayata geçirilecek Beykoz Projeleri çıksın.

Beykoz ismi gibi “Koz” olsun STK’lar birlik içinde olursa elimizdeki sanatkarlara sahip çıkarsa, bu cam olur, resim olur, sepet olur olurda olur. Beykoz sanat ve sanatçı dostlarla dolu. Yeter ki bu işlere birlikte el atalım. Yoksa STK’lar Ramazan’da yemek vermekle çayırda 15 günlük etkinlik için olmamalı.

Her branşta ses getirmeli bizler birlik içinde olursak, her türlü hizmetlerimizi de alacağımızdan kuşkumuz kalmaz.

Çocuklarımızı okutur, iş, aş sahibi yapar Beykoz’umuza her konuda hizmette bulunuruz.

Onun için gidenin arkasından konuşmayı bırakacağız, nokta koyacağız yeni yönetimle Beykoz’umuzu hep beraber uçuracağız.

Sizlere yönetimde bulunan tüm başkanlarım(STK)

“Mum kadar ışığı olmayanı

Güneş yerine koyarsak

Bizleri karanlıkta bırakırlar”

Gelin hep beraber Beykoz’umuzu Sanat ve Sanatkarlarıyla, turizme açarak el ele zirveye çıkaralım. Bu konuda sizlere tüm kalbimle güveniyor ve desteklerinizi bekliyorum.

Evet dostlar Beykoz için iyi düşünelim, zaman değerlerimiz konusunda birlik olma zamanıdır ve bu zaman artık geçmek üzeredir.  Beykoz adına yeni bir soluk getirip arzuladığımız günlere kavuşmanın yolunun özellikle Muhtarlarımızın, Spor Kulüplerimizin ve STK’ların örgütlü çalışması ve tüm Beykoz’un bu çalışmalara katkı koymasıyla olacağını düşünüyorum.

“Unutma Senin Yerini dolduracak biri bulununca sen unutulursun”

Sevgi Saygıyla Beraber Olma adına

Kurban Bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.

Her şey İnsanlık ve Beykoz için...

Ozan Derviş

COVİD-19 İLLETİNİ YENMEYE VARMISINIZ

24-02-2021 Yorum yok. 568
Neyir Erkan Şişman

Taşlık

24-02-2021 Yorum yok. 377
Hacı Arıcı

VİRÜS İLLETİNDEN BİZLERİ KURTAR ALLAH'IM

24-02-2021 Yorum yok. 1017
Osman Topuz

Yüreklerdeki Ayaz

24-02-2021 Yorum yok. 541
Makbule İnaç

Bir Ülke, Bir Adet

24-02-2021 Yorum yok. 529
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

MEDYA PSİKOLOJİSİ

24-02-2021 Yorum yok. 506
Asiye Çakır

ÜÇÜNCÜ BİN YIL...

24-02-2021 Yorum yok. 1070
Cüneyt Pulant

Güzel İnsan Olmak

24-02-2021 Yorum yok. 732
Yaprak Akın

KEŞKE OLSA!!!!

24-02-2021 Yorum yok. 506
Tuncay Ünde

KADER MAĞDURU !!!

27-01-2021 Yorum yok. 1255

Covid-19’u Hafife Almayalım

27-12-2020 Yorum yok. 2614