Beykoz Çayırı “Türkçülük Gününde” Sanki Erciyes Tekir Yaylası Gibiydi

05-05-2008 3876 3 yorum. Yorum Ekle

MHP İstanbul İl Başkanlığı Türkçülük Bayramını, Beykoz İlçe Başkanlığının ev sahiplinde, hava muhalefetine rağmen yoğun katılım içerisinde, büyük bir coşku ile kutladı.


Türk Dünyasının iyi bildiği Erciyes Tekir Yaylasındaki MHP etkinliklerini andıran, Beykoz Çayırındaki Türkçülük Bayramı zaman zaman yağışlı hava nedeniyle tam bir yayla şenliği görüntüsüne dönüştü.


Sabahın erken saatlerinde başlayıp günün geç saatlerine kadar devam eden etkinliğin belirli bir bölümüne katıldığımız için, gözlemlerimizi aktarıp, MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu imzası ile alandaki herkese dağıtılan günün anlam ve önemini belirten yazılı metni aktaracağız.
Türkçülük Bayramının, Beykoz İlçe Başkanlığının İlçe genelinde siyasi duruşlarını net ortaya koyması,
Beykoz sorunları adına çözüm önerilerini hep sıcak ve taze tutmaları, bütün bunların ilçe yerel basınında oldukça geniş yer bulmasının neticesinde Beykoz’da yapıldığını düşünüyoruz. Hangi şekilde olursa olsun, Beykoz tarihi bir gün yaşadı ve Beykoz İlçe Başkanlığı bu etkinlikten yüzünün akı ile çıktı.Başta İlçe Başkanı Sadık Ali Uslu Başkan ve Yönetim Kadrosu, alandaki tüm misafirlerini tek tek dolaştılar. İstanbul’un birçok ilçe ve mahalle teşkilatlarının çadır kurduğu alanda, Kızılay’ın kurduğu büyük çadırda kan bağışları gerçekleşti.

MHP İstanbul Milletvekili Ümit Şafak, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Taytak, İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu, Gürpınar Belediye Başkanı Velittin Küçük, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Kılıç ve birçok Muhtar, CHP eski Beykoz İlçe Başkanı Metin Çanak, CHP Belediye Meclis Üyesi ve Kars-Der Başkanı Mehmet Demir gözlemleyebildiğimiz protokol konukları oldu. Etkinliğin tam güne yayılması ve protokolünde zaman içerisinde değişkenlik göstermesi sebebiyle, sıhhatli bir protokol bilgisi aktaramıyoruz. Beykoz Çayırında o kadar güzellikler yaşandı ki, alandaki katılımcılar ve davetliler kendilerini alabildiğince doğal hissettiler.MHP İstanbul Milletvekili Ümit Şafak’ın etkin konuşması ile günün önemi ve Partisinin çalışmaları konusunda bilgiler aktardıktan sonra, birbirinden değerli Sanatçıların sunduğu müzik ziyafeti ve Halk Oyunları ekibinin gerçekleştirdiği gösteriler alandaki güzellikleri devam ettirdi.


05-05-2008 3876 3 yorum. Yorum Ekle

Yorumlar

FAHRİ ORMANLI 05-05-2008

"BU GÜZELLİKLER BİZE YAKIŞIR"

TARİHİ BEYKOZ ÇAYIRINDA TARİHİ BİR GÜN DAHA YAŞANDI TEMENNİM VE DİLEĞİM BUNDAN SONRA HER YIL ERCİYES GİBİ BU GÜZEL GÜNÜMÜZ HER YIL TEKRAR EDİLEREK VE KATLANARAK BÜYÜYEREK AYNI YERDE VE ADRESTE KUTLANSIN , KUTLANSIN , KUTLANSIN. EMEĞİ GEÇENLERE VE NE MUTLU TÜRKÜM DEĞENLERE BU GÜN KUTLU OLSUN.

Gaddar Zalim YARIMALİM 06-05-2008

Stokholm Sendromu ve MHP

1970 li yıllarda İsviçrenin Stocholm kentinde bir bankayı soyanlar içeride ki vatandaşlarla beraber çalışanları ve banka görevlilerini 6 gün süreyle rehin almışlar.Bu sürenin sonunda soyguncular yakalanmış fakat rehinelerin hiçbiri soyguncular aleyhinde ifade vermemiş.Hatta bazıları soyguncuların mahkeme masraflarını karşılamak üzere bir araya gelerek onlara avukat bile tutmuşlar.Bu tarihten itibaren mağdurların kendisine zarar verenleri savunma psikolojisi içerisine girdikleri olaylar Tıp Literatürüne "STOKHOLM SENDROMU olarak geçmiş.Türk Siyasetinin son on yılına bakıldığı vakit,APO nun idam dosyasını hukuka aykırı olarak mecliste 2 yıl bekleten,kuran kurslarına gitme yaşını ilköğretim sonrasına çıkartan,Türk ekonomisinin başına Amerikadan İthal "DERVİŞ" lerin gelmesine sessiz kalan,Tahkim yasasıyla ululararası ticari anlaşmalarda Türk Mahkemelerini yetkisiz kılan,Yıllarca "HÜRRİYETİ İÇİN BAĞIRDIĞIMIZ DOĞU TÜRKİSTAN" da ki kardeşlerimize zulmeden Çin Devlet Başkanı Zemin'e ALTIN KAPLAMALI SİLAH HEDİYE EDEN...(ÖRNEKLER ÇOĞALTILABİLİR) bir siyasi hareketin hala bu vatan da takdir görüp meclise girebilmesi herhalde ancak "Stokholm Sendromu " ile ifade edilebilir. Aziz Milletimize Geçmiş Olsun...

adsız 07-05-2008

çene altı

sahneye çıkardığınız teyzemin başörtüsü sizn istediğiniz gibi bağlı değildi (yani çene altı)değildi.bu fotografları genel başkanınız görse beykoz mhp gerici demezmi

Toplam 3 yorum bulundu. 1-3 arası listeniyor.
Ozan Derviş

COVİD-19 İLLETİNİ YENMEYE VARMISINIZ

24-02-2021 Yorum yok. 568
Neyir Erkan Şişman

Taşlık

24-02-2021 Yorum yok. 377
Hacı Arıcı

VİRÜS İLLETİNDEN BİZLERİ KURTAR ALLAH'IM

24-02-2021 Yorum yok. 1017
Osman Topuz

Yüreklerdeki Ayaz

24-02-2021 Yorum yok. 541
Makbule İnaç

Bir Ülke, Bir Adet

24-02-2021 Yorum yok. 529
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

MEDYA PSİKOLOJİSİ

24-02-2021 Yorum yok. 506
Asiye Çakır

ÜÇÜNCÜ BİN YIL...

24-02-2021 Yorum yok. 1070
Cüneyt Pulant

Güzel İnsan Olmak

24-02-2021 Yorum yok. 732
Yaprak Akın

KEŞKE OLSA!!!!

24-02-2021 Yorum yok. 506
Tuncay Ünde

KADER MAĞDURU !!!

27-01-2021 Yorum yok. 1257

Covid-19’u Hafife Almayalım

27-12-2020 Yorum yok. 2616