Beykoz Adayı Murat Aydın: “Beykoz çok değerlenecek, burada yerini satan kaybeder”

30-03-2019 1242 Yorum yok. Yorum Ekle

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Çubuklu’da Ordu Mesudiye Çukurulan Mahallesi Derneği’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi. Aydın, “Beykoz çok değerlenecek, burada yerini satan kaybeder” dedi.


31 Mart Yerel Seçimleri’ne çok kısa bir süre kala AK Parti’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Aydın, bu bağlamdaki temasları çerçevesinde Çubuklu’da Ordu Mesudiye Çukurulan Mahallesi Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Aydın, derneği ziyaretinden önce mahalle sakinlerine seslendi, ardından derneğin yanında bulunan bir esnafa uğradı, kendisiyle sohbet etti. Daha sonra dernekte kendisini bekleyen vatandaşlarla buluşan Aydın, burada büyük bir coşkuyla karşılandı. Programa Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın yanı sıra, Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve çok sayıda vatandaş katıldı. Beykoz’da hayata geçirmeyi planladığı projelerinden bahseden Aydın, “Beykoz’da çok ciddi avantajlar var, burası çok bereketli bir yer ve çok değerlenecek, burada yerini satan kaybeder” dedi.


“Beykoz çok değerlenecek, burada yerini satan kaybeder”

Gerçekleştirmeyi planladıkları projelerden bahseden Murat Aydın, “Biz burada yaşam kalitesini artırmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İmar konusunda şunu bilin, tavrımız çok net, ya herkese ya hiç. Burada eğitim, ulaşım, kültür-sanat, ticaret ve ekonomiyle ilgili çok ciddi avantajlar, potansiyeller var. Bunların harekete geçirilmesi gerekiyor. Tepeüstü’ndeki Paşabahçe Devlet Hastanesini yenileyeceğiz, yeni ve tam kapasiteli bir hastahane yapacağız. Allah nasip ederse önümüzdeki 5 yıl içerisinde onu bitirmeyi hedefliyoruz. Mevcut devlet hastanesini, Paşabahçe Camisi'ni, o bölgeyi yeniden ele alacak, planlayacağız. Şişecam’a gidip, ‘Siz burada doğdunuz, buradan para kazandınız, lütfen tekrar buraya gelin’ diyeceğiz. Diğer camcı, cam ile ilgilenen kişilerle birlikte, Türkiye’de hediyelik eşya, turistik eşya ve sanat eseri olarak Paşabahçe camın satış merkezi haline gelsin diye bir başlangıç yapacağız. Böyle küçük şeyler burada inanılmaz büyüklükte potansiyel doğurabilir, çünkü Beykoz bereketli bir yer. Turizm, turizme bağlı ticaret, okullarımız, zaman içerisinde yurtlar, sporun merkezi, kent tarımı, Elmalı Barajı’nın etrafında kuracağımız bahçede yapacağımız bilimsel çalışmalar, spora yönelik çalışmalar, o barajın spora ve gençlere açılması, o bahçenin içerisinde küçükbaş hayvanların bir kısmının bulunması, Riva Havzası’nın, Göksu Havzası’nın temizlenmesi, Hz. Yuşa Türbesi’nin oraya düşündüğümüz projenin hayata geçirilmesi, 24 saat açık mekanların oluşturulması, buraların turizme kazandırılması, bunların tümü, buraları aklın alamayacağı kadar değerli kılacak yatırımlar olacaktır. Tabii tüm bunlar zamanla olacak. O halde bu demek oluyor ki burada yerini satan kaybeder” dedi.


Ordu Mesudiye Çukurulan Mahallesi Derneği'nde düzenlenen program, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın yaptığı konuşmanın ardından sona erdi.

Haber Kaynağı: AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın İletişim Koordinatörlüğü

30-03-2019 1242 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

MASKE-MESAFE-TEMİZLİK VE VİCDAN MUHASEBESİ

24-11-2020 Yorum yok. 19
Neyir Erkan Şişman

Pasta Kaldı mı?

24-11-2020 Yorum yok. 17
Tuncay Ünde

Senden Önce ve Senden Sonra

27-10-2020 Yorum yok. 3277
Osman Topuz

İnsanlık Zamanı

24-11-2020 Yorum yok. 10
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

HADDİMİZİ BİLELİM…!!

24-11-2020 Yorum yok. 9
Cüneyt Pulant

Milletimizin Gücü

24-11-2020 Yorum yok. 10
Hacı Arıcı

BARBAR BUMERANG BATI

24-11-2020 Yorum yok. 64
Yaprak Akın

Merhabalar

27-10-2020 Yorum yok. 603
Asiye Çakır

HÂK SONUMUZU HAYR ETSİN...

27-10-2020 Yorum yok. 3819

COVİD-19’UN GÖLGESİNDE YAŞAMAK

27-10-2020 Yorum yok. 3147
Makbule İnaç

Gerçek dediğimiz şeyler aslında nedir?

27-09-2020 Yorum yok. 6053