BİZE HER YER BEYKOZ

05-03-2020 2402 Yorum yok. Yorum Ekle

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teknik Heyetin katıldığı basın toplantısında BAL Ligine çıkmak için oynanacak Playoff maçları süreciyle ilgili Kulüp Merkezinde Basın Toplantısı yaptı.


Basın toplantısı oldukça samimi bir ortamda gerçekleşirken, Başkan Zeki Aksu, Teknik Direktör Aydın Dursun başta olmak üzere tüm Yöneticilere söz hakkı vererek, ardından genel bir değerlendirme yaptı.


112 Yıllık bir tarihi çınar olan kulübümüzün BAL Ligine çıkmak için oynayacağı, playoff maçlarındaki mücadelesinde başarılar dileyerek, serbest bilgilendirme ve basın toplantısı bilgilerini okuyucularımız ile buluşturuyoruz.


Genel Sekreter Alaattin Kılıç’ın ön bilgilendirmesinden sonra, Teknik Direktör Aydın Dursun, Futbol Şube Sorumlusu Salih Dursun, Teknik Başkan Yardımcısı Metin Yetim, Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cüneyt Pulant, Başkan Danışmanı Atilla Sipahioğlu ve Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu görüşlerini aktardılar.


Teknik Direktör Aydın Dursun “Biz takım olarak her zaman olduğu gibi BAL ligine çıkmak için oynayacağımız playoff maçlarına hazırız. Biz takım olarak saha içi mücadelenin yanındayız, gönlümüz grup maçlarının ilkinde, iki Beykoz Takımı olarak Beykozlulara futbol ziyafeti vermek isterdik. Her şeye rağmen biz hazırız. Çok iyi bir Alanya kampı geçirdik. Kamp sürecine kadar da bizim rutin idmanlarımız muntazam olarak devam etmekteydi. Kamp sürecinin rutin performansımıza katkısı çok büyük olmasına rağmen, takımımıza yeni katılan 13 yeni oyuncumuzu da bu güçlü motivasyonumuzun içerisine katmayı planladık. Bu açıdan tüm oyuncularımızın performanslarını takım oyunu açısından ortak noktaya getirdik. Bizlere bu ortamı sağlayan Yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz. Onlar hep veriyor bizler hep alıyoruz. Biz de bu aldıklarımızı ödüllendirmek istiyoruz. Tüm oyuncularımız hedefe kilitlenmiş durumda, kendilerine sahip çıkan camiayı mutlu etmek için hazırlar.” dedi.


Futbol Şube Sorumlusu Salih Dursun “Başta problemli başlasakta, güzel bir sezon geçirdik. Şimdi Bal Ligine çıkabilmek için playoff maçları oynayacağız. Alanya’da çok güzel bir kamp dönemi geçirdik. Aynı anda hareket edebilen, ortak motivasyon sahibi ve kardeşlik duygularının en yüksek olduğu duygular ile hazırlandık. Federasyon playoff maçları için 10 saha belirledi, P.Bahçe sahası da bunlardan birisiydi. Playofflara kalan iki Beykoz takımı biz ve Ted koleji, P.Bahçe sahasını kullanmıştık. Gelinen noktada karşı tarafın itirazı üzerine bu gerçekleşemiyor. Bizim hedefimiz Beykoz’da iki Beykoz takımı şölen havasında sahaya çıksın ve centilmence mücadele ile seyirciye futbol ziyafeti çekmekti. Biz her sahada ve koşulda mücadeleye hazırız. Benim görevim takımımın saha da oyundan düşmeden centilmence mücadele etmesini sağlamak. Bu doğrultuda elimden geleni teknik ekibe sunacağım. Müsait olan herkesi 7 Mart 2020 Cumartesi 15.30’da Sarıyer Çayırbaşı Sahasındaki ilk maçımıza davet ediyorum.” şeklinde konuştu.


Teknik Başkan Yardımcısı Metin Yetim “Bu süreci en iyi şekilde geçireceğimizi düşünüyorum. Biz hazırız. Ve bu şansımızı iyi kullanmalıyız.” dedi.


Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cüneyt Pulant “Alanya kampı Beykoz Kulübü ve Beykoz’un ismine yakışır güzellikte oldu. Yöneticiler ve Teknik ekibin tüm ilgisi oyuncular üzerindeydi. Performanslarını hep birlikte gördük. Bir akşam kendileri ile yakın sohbet ettim. Kendilerine profesyonelce yaklaşıldığında onlarda işin heyecanını profesyonelce düşünüyorlar. Kısaca kamptaki kaynaşma ve futbol adına olan saha çalışması bize gösteriyor ki bizler bu gruptan çıkacağız. Hocamıza ve teknik ekibe ve oyuncularımıza güveniyoruz. Ve onların bizi mutlu sona ulaştıracaklarına eminiz.” dedi.


Başkan Danışmanı Atilla Sipahioğlu “Alanya kampı çok önemliydi. Yeni oyuncularımızı tanımak ve onları takıma kaynaştırmak açısından oldukça verimli geçti. Kamp öncesi eleştiri olsa da bu kamp gerekliydi. Kamp sonrası tüm oyuncularımız ortak duygular ile BAL ligine çıkma hedeflerine kilitlendiler. Ve inanın Bal ligine çıkacağız. Tek istirhamımım tüm Beykozlular inansınlar ve destek olsunlar küskünlükler geride kalsın.” şeklinde konuştu.


Genel Sekreter Alaattin Kılıç “Yeni Yönetime gelen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Gönül iki Beykoz Takımımın Beykozlulara Beykoz veya P.Bahçe Sahalarında futbol Şöleni izletmesiydi. Bunun böyle olmasının beklentisi gerçekleşmezken, Sarıyer Çayışbaşı sahasının özellikleri de bizim için önemli, Çayırbaşı sahası kapasite olarak çok seyirci alabilen bir stad değil ne var ki mevcut seyircinin tezahürat desteğini sahaya yansıtma açısından P.Bahçe ve Beykoz Sahalarından daha elverişli. Biz hazırız tüm takımlara başarılar dilerim.” dedi.


Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu “Uzun aradan sonra ilk kez basın toplantısı yapıyoruz. Memleketimizin içerisinde bulunduğu durum çok önemli, öncelikle Şehitlerimize Allahtan Rahmet, yaralılarımıza Şifalar diliyorum. Bugüne kadar emeği geçen tüm yöneticilerimize ve bugün birlikte olduğumuz yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Zor bir gruptan ikinci olarak çıkarak bu noktaya geldik. 25 kişilik kadromuzun 13 tanesi yeni arkadaşlardan oluşmakta, takımımız için oldukça verimli bir Alanya kamp dönemi geçirdik. Bu kamp döneminde bizlere yardımcı olan ilçemizde görev yaptığı zamanlarda da desteğini hiçbir zaman esirgemeyen eski Kaymakamımız Cengiz Gökçe’ye kamp sürecimize olan katkılarından ve takımımızı zaman zaman ziyaret ederek motivasyon gücü için özellikle teşekkür ediyorum. Ayrıca kamp sürecimizin A’dan Z’ye tüm masraflarını üstlenen Yönetim Kurulu Üyemiz ve Başkan Vekilimiz Nezih Beykozlu’ya, ulaşımımızı sağlayan Beykoz Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Sağlam nezdinde Belediye Başkanımız Murat Aydın’a da çok teşekkür ediyoruz. Kulübümüzün artık yükseliş dönemini yaşaması gerekli, bunun için her türlü ortamın bu dönemi olduğu çok önemli dikkat edilecek durumdur. Çok önemli bir motivasyon dönemi geçirdik. Yönetim, Teknik ekip, Oyuncular ve Camia olarak playoff maçlarımızda hedefe kilitlendik. Camia olarak buna hazırız.


Federasyon yetkilileri ile görüştüğümüzde, iki Beykoz takımının da kabul etmesi durumunda, takımların daha önce kullandıkları P.Bahçe sahasında oynamalarının mahsuru olmadığı bilgisini aldık. Bu konuda ilgiliyi aradım. Kendisinin eski bir Başkanı olarak, Beykoz Takımının eski Antrenörlüğünü ve Sportif direktörlüğünü yapmış kişiden olumsuz tavır almak beni çok üzdü. Ted Kolejinin bu ilk maçta Beykoz’da yaşanacak Futbol Şölenine katkı sunmasını beklerdim.

Bu saatten sonra hiçbir olumsuzluk bizim motivasyonumuzu bozamaz BİZİM İÇİN ARTIK HERYER BEYKOZ

Beykoz’da oynasaydık özellikle güvenlik açısından tüm sorumluluk bizde olacaktı. Şimdi ise federasyon ve Ted Koleji Takımında olacak. Burada oynansaydı bölgemizin 25 Spor Kulübü Başkanının da katılacağını ümit ettiğim büyük bir futbol şöleni olacaktı.

Playoff grubundan çıkmaz için her türlü fedakârlığı yapmaktayız. 95 takım içerisinde ekonomisi güçlü olan 5. takımız. Teknik ekibimize ve oyuncularımıza hiç sıkıntı yaşatmamaya özen gösterdik ve bundan da başarılı olduk.

Bize inanan herkese çok teşekkür ediyorum. Yönetici arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yöneticilerimizden Nezih Beykozlu, Muhammet Talha Enis ve Metin Yetim’e özellikle teşekkür ediyorum. Bünyemizde 500 sporcu barındıran yarışmacı bir kulübüz. Dışarıdan sporcularımız olsa da Beykoz’un sporcuları da bünyemizde spor yapmaktalar. Biz 112 yıllık tarihi olan köklü bir kulübüz. Takım olarak başarıya hazırız, bu süreçte benimle birlikte sorumluluk alan yönetici arkadaşlarıma ve olmazsa olmazımız olan taraftarlarımıza ve tüm Beykozlulara teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.  

Anahtar Kelimeler : Beykoz,Beykoz Spor Kulübü,Zeki Aksu,Basın Toplantısı,Beykoz Spor

Videolar

Toplam 1 video bulundu.


05-03-2020 2402 Yorum yok. Yorum Ekle
Yaprak Akın

DÜNYA’NIN İNSANLIĞA “BİZ OLALIM” MESAJI

31-03-2020 Yorum yok. 566
Neyir Erkan Şişman

Corona Dur! Teslim Olduk

28-03-2020 Yorum yok. 1781
Cüneyt Pulant

Bu Durumda Bile Siyaset!

27-03-2020 Yorum yok. 2535
Hacı Arıcı

VİRÜSÜN İNSANLIĞA MESAJI VE AÇIK OLAN DUA KAPISI

26-03-2020 Yorum yok. 2693
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

KORONAYAK…!!!

26-03-2020 Yorum yok. 987
Osman Topuz

Topraktan Geldik Toprağa Gideceğiz

26-03-2020 Yorum yok. 1274
Asiye Çakır

GÖRÜNTÜN VAR AMA SESİN YOK İSTANBUL...

26-03-2020 Yorum yok. 2048
Makbule İnaç

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE (2)

25-03-2020 Yorum yok. 1773
Tuncay Ünde

BEYİNLERDEKİ ÖLÜMCÜL VAHŞİ VİRÜS

25-03-2020 Yorum yok. 1956
Ozan Derviş

GÖNÜLDEN GÖNÜLE GİDEN ORTAK YOL BULUNMALI

27-02-2020 Yorum yok. 4027
Adem Öztürk "Beykoz Sevdalısı"

İki Akrep Arasında Türkiye

27-02-2020 Yorum yok. 3144

KUTSAL ÖĞRETMENLİK MESLEĞİ

25-11-2019 Yorum yok. 5654
Çiğdem Topatan

Kyzikos...

28-10-2019 Yorum yok. 1444
Bilal Karabacak

Beykoz’da etkinlikler arka arkaya gerçekleşiyor

28-10-2019 Yorum yok. 5625
Zeynep Küçük

Spor ve Çocuk

05-08-2019 Yorum yok. 6586