AK Parti Beykoz Hanefi Dilmaç'la Yola Devam dedi

08-11-2020 3725 Yorum yok. Yorum Ekle

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresi Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleşti. Tek liste ile gerçekleşen olağan kongrede Muhammed Hanefi Dilmaç yeniden İlçe Başkanı seçildi.


AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, İlçe Yönetimi ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen olağan kongreye AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya ve Vedat Demiröz İstanbul Milletvekilleri Belma Satır, Hasan Turan, İsmet Uçma, Mustafa Ataç, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, Belediye Meclis Üyeleri ve Delegeler katılım gösterdi.


AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın Başkan olduğu tek liste ile gidilen olağan kongrenin Divan Başkanlığını İstanbul İl Başkan Yardımcısı Süleyman Aytaç, Divan Başkan Yardımcılığını İl Yönetim Kurulu Üyesi Ogün Dönmez, Katip Üyeliklerini Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve Mahalle Başkanı Güner Özer yaptı.


Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından olağan kongrenin açılış konuşmasını AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç yaptı. Koronavirüs önlemlerine bağlı olarak delegeler dışında diğer partililerin davet edilmediği 7. Olağan kongrede günün anlam ve önemini bildiren konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Dilmaç, geçmiş dönem İlçe Başkanları ve Yönetimlerine teşekkür ederek, hakkın rahmetine kavuşan eski Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eski AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Salim Kararmaz’a rahmet dileyerek sözlerine son verdi.


AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın ardından Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz’dan sorumlu Milletvekili Belma Satır, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Vedat Demiröz ve Fatma Betül Sayan Kaya, son konuşmacı olarak da AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’da delegelere hitap etti.


AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un konuşmasının ardından İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yumurtacı faaliyet raporu, gelir gider raporu ve tahmini bütçeyi delegelerle paylaştı. Daha sonra Divan Başkanlığı görevi İlçe Seçim Kurulu’na devretti.


AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresinin gerçekleştiği Çavuşbaşı Kasrı’na girişlerde delegelerin ateşleri ölçülerek kendilerine dezenfektan ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın logosunun olduğu maskeler dağıtılarak tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı önlem alınmasına rağmen, tek liste ile gidilen seçimde zaman kısıtlaması olamamasına rağmen delegeler oy verme esnasında sosyal mesafe kuralına uymadılar. Divan Başkanlığının ve İlçe Yöneticilerinin sık sık uyarılarına rağmen bazı delegelerin sosyal mesafe kuralına yine de uymadığı görüldü.


İlçe Başkanlığı seçimleri sonrası Başkan Muhammed Hanefi Dilmaç ve İlçe Yönetimi Beykoz Yerel Basınına hatıra fotoğrafı verdi.


AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın Yeni Yönetim Kurulu Listesi şu şekilde;

Ali Okumuş

Asiye Şeyma Korkmaz

Burhan Çak

Cemal Çelik

Cengiz Kasaroğlu

Ethem Çekiç

Eyüp Sultan Fındıkçı

Fatih Yılmaz

Filiz Kal

Hasan Karakaya

Hayrettin Yanık


Kadir Selman Mermerci

Kadir Şahin

Kevser Sevinç

Mete Karabudak

Muhammet Kartal

Murat Yumurtacı

Mustafa Öztürk

Ömer Gökdemir

Özkan Ayduğan

Rahime Duran

Sevgi Uzun

Sümeyye Yüceman


Şeymanur Ok

Taner Küçük

Tülay Uzuner

Yakup Özbek

Yasemin Şireli

Yusuf Koç


Yönetim Kurulu Yedek

Mustafa Yıldız

Hakan Hacıfeyiz

Coşkun Coşkun

Ayşe Aksoy

Umutcan Demirci

Sevil Ata

Enes Kararmaz

Şehabettin Bingöl

Zekai Öztürk

Kemal Taşdemir

Abdülselam Bulut

Turan Şahin


Mehmet Öndin

İdris Özkan

Rıdvan Kahveci

İl Delegesi Asil

Muhammed Hanefi Dilmaç

Gaye Zayıf

Furkan Çeliker

Murat Aydın

Manolya Demirören Tekin

Ahmet Özel

Nejla Sümer


Ömer Seyfi Aktülün

Mahmut Vanlıoğlu

Adem Sefer

Ahmet Güler

Necati Ak

Ayşe Akyol Cesur


Anahtar Kelimeler : Beykoz,AK PARTİ,Hanefi Dilmaç


Fotoğraf Galerisi


08-11-2020 3725 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

MASKE-MESAFE-TEMİZLİK VE VİCDAN MUHASEBESİ

24-11-2020 Yorum yok. 2036
Neyir Erkan Şişman

Pasta Kaldı mı?

24-11-2020 Yorum yok. 1180
Tuncay Ünde

BEYKOZ DEVLET HASTANE YÖNETİMİ UYUYOR MU?

25-11-2020 1 yorum. 2047
Osman Topuz

İnsanlık Zamanı

24-11-2020 Yorum yok. 1374
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

HADDİMİZİ BİLELİM…!!

24-11-2020 Yorum yok. 1114
Cüneyt Pulant

Milletimizin Gücü

24-11-2020 Yorum yok. 1447
Hacı Arıcı

BARBAR BUMERANG BATI

24-11-2020 Yorum yok. 2170
Yaprak Akın

Merhabalar

27-10-2020 Yorum yok. 645
Asiye Çakır

HÂK SONUMUZU HAYR ETSİN...

27-10-2020 Yorum yok. 4393

COVİD-19’UN GÖLGESİNDE YAŞAMAK

27-10-2020 Yorum yok. 3730
Makbule İnaç

Gerçek dediğimiz şeyler aslında nedir?

27-09-2020 Yorum yok. 6622