Düzgün “Belediye, Kaymakamlık, Adliye, eski İSKİ binası ve eğer becerebilirlerse okulun olduğu arazi dahil hepsini toptan SATACAKLAR !”

13-01-2021 1155 Yorum yok. Yorum Ekle

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün Beykoz yerel basınına ilçe gündemi ile alakalı basın açıklamasında bulundu. CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın ilçe yerel basınına ulaştırdığı açıklamayı orijinal haliyle okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Kamuoyuna;

Değerli Beykoz’lu hemşerilerimiz bildiğiniz üzere 17 yıldır Beykoz’umuzu yönetenlerin ilçemize neler yaptığına (yapamadığına) sizler de şahitsiniz.

Öncelikle binlerce Beykozlunun nesiller boyu çalıştığı, evine ekmek götürdüğü, üç büyük fabrikamızı nasıl yok ettiklerini, bunları holding sahiplerine nasıl peşkeş çektiklerini hepimiz çok iyi biliyoruz.

Değerli hemşerilerim Beykoz’umuz İstanbul’un hatta Türkiye’nin değil, Dünyanın en güzel kasabalarından, ilçelerinden birisidir. Ancak İstanbul’un 39 ilçesi içerisinde maalesef her bakımdan en geri kalmış ilçe görünümündedir.
Bu Beykoz’umuzun kaderi değildir, ‘ kederi ‘ de olmayacaktır.
Zira 25 yıldır İstanbul’u, 17 yıldır da Beykoz’umuzu ve Türkiye’mizi yönetenler, Beykoz’umuza değer katacak hiçbir hizmette bulunmamış ve bulunmayı da düşünmemişlerdir. Bırakın Beykoz’umuz  için taş üstüne taş koymayı, olanı da yok ederken  zerre kadar vicdanları sızlamıyor.

Daha bir yıl önce 8 trilyon harcayarak tamir ve tadilat yaptıkları Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN  KÜLTÜR MERKEZİ’ni  iki günde yok ettiler,

Bahanesi, ÇÜRÜKMÜŞ!

Nasıl çürükse artık, iş makineleri  türlü zorluklarla yıktılar…

Ve şimdi ADLİYE  ve KAYMAKAMLIK  binaları da çürük demeye başladılar, Hemşerilerim bu söyledikleri  KOCAMAN BİR YALAN…

İnanın ve eminim ki yakında ‘’BARBOROS HAYRETTİN PAŞA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’’ ni de nasıl yıkarız diye hesap kitap yapıyorlardır.

Peki bütün bunları neden yapıyorlar kafalarının arkasında ne var…

Aslında bir önceki dönemde de söyledikleri ile bunları birleştirdiğimizde ortaya  en iyi bildikleri şey çıkıyor…

Beykoz’a katma değer yaratalım gibi bir dertleri yok, peki o zaman gerçekten neler var akıllarında…

Sevgili Beykoz’lu hemşerilerim inanın bu konuda çok düşünmeye gerek yok, şimdilik söylemiyorlar, söyleyemiyorlar ama gerçek  şu;

Belediye binası, Kaymakamlık ve Adliye binaları ve eski  İSKİ binası ve eğer becerebilirlerse okulun olduğu arazi dahil hepsini toptan SATACAKLAR !

Ancak CHP Beykoz ilçe Başkanlığı olarak sağlam bir binayı çürük diye yıkarak Beykoz’lunun paralarını iki günde yok edenlerin peşini asla bırakmayacağız.

Yıkmaktan, satmaktan başka hiçbir uzmanlıkları olmayanları eminim Beykoz’lu artık çok iyi öğrendi, sizin bu masallarınıza artık hiçbir hemşerimiz  inanmıyor ve inanmayacaktır.

Ayrıca bütün bu olanları seyreden AKP ilçe başkanının aklına  bir şeyler söylemek gelmiyor sanırım, başka işi kalmamış CHP’ye Müslümanlık dersi vermeye kalkıyor, bu konuda ona söyleyeceğim tek şey  boyundan büyük işlere kalkışmaması. Güzel ülkemiz 18 sene önce de Müslümandı ve bundan sonra da öyle olacak, kimse bu konuyu tekelinde zannetme gafletine düşmesin, Müslümanlık  milletimizi aç ve sefil  bırakmak, Milletin hakkını hukukunu çiğnemek, adaletin içini boşaltmak,  milletin mallarını holdinglere peşkeş çekmek ve de Müslümanlık yıllık 700 trilyonluk belediye bütçesinden 5 maskeyi Beykoz halkına dağıtamaması hiç değildir…

SAYGILARIMLA,

CHP Beykoz ilçe yönetimi adına 

AYDIN DÜZGÜN 

CHP BEYKOZ İLÇE BAŞKANI

Anahtar Kelimeler : Beykoz,CHP,CHP Beykoz İlçe Başkanlığı,Aydın Düzgün13-01-2021 1155 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

SAĞLIK DEYİP GEÇMEYELİM

23-09-2021 Yorum yok. 740
Neyir Erkan Şişman

Çocuklarımız için...

23-09-2021 Yorum yok. 584
Cüneyt Pulant

GÜNAYDIN !

23-09-2021 Yorum yok. 562
Hacı Arıcı

KENDİMİZ OLABİLMEK

23-09-2021 Yorum yok. 442
Tuncay Ünde

"GÜNAYDIN"

23-09-2021 Yorum yok. 548
Asiye Çakır

KENDİNE ZAMAN AYIRMAK

23-09-2021 Yorum yok. 330
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

SÖYLEMLER VE EYLEMLER

23-09-2021 Yorum yok. 420
Yaprak Akın

HAYAT YOLU

23-09-2021 Yorum yok. 331
Osman Topuz

AMAN UZAKLAŞMAYALIM

25-08-2021 Yorum yok. 563
Makbule İnaç

Sanatsal bir yakarış

27-06-2021 Yorum yok. 983

İYİ AİLE OLABİLMEK

08-05-2021 Yorum yok. 900