İYİ PARTİ BEYKOZ’DAN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ CAHİT ÖZKAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

03-09-2021 595 Yorum yok. Yorum Ekle

İYİ Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan hakkında suç duyurusunda bulundu.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir'in Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Başkanları ile Beykoz Adliyesi önünde gerçekleştirdiği Basın Açıklamasını orijinal haliyle okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Basın Açıklaması

Değerli dava arkadaşlarım , kıymetli basın mensupları , muhterem hazirun Hepinizi saygı ile selamlıyorum.
Partimize, seçmenlerimize ve üyelerimize ağır ithamlarda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan hakkında, İYİ PARTİ TEŞKİLATLARI OLARAK BAŞTA 81 İL ve TÜM İLÇE TEŞKİLATLARI OLARAK suç duyurusunda bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz. Bunu yapmak durumundayız.
Çünkü bu iftiralar çok ağır. Bunlar, vatan hainliğiyle eş tutulacak ithamlar ve iftiralar. Biz bunlara hiçbir zaman pabuç bırakmadık, bundan sonrada bırakmayacağız. Biz bu partiyi kolay kurmadık. İçinizden herhangi birine ben terör örgütü üyeliğiyle ilgili ithamda bulunacaksam onun gereğini en ağır biçimde yaparım. Bunun gereğini yapmayıp televizyon kanallarında konuşmak sahtekârlıktır. Bu sahtekârların BUGÜNE KADAR İPLİĞİNİ PAZARA ÇIKARDIK ,BUNDAN SONRA DA DEVAM EDECEĞİZ. Bundan bir süre önce, yine bir müfteri İL BAŞKANIMIZ HAKKINDA yine benzer İFTİRALARDA BULUNMUŞTU.
İL BAŞKANIMIZ KENDİ HAKKINDAKİ İDDİALARIN ARAŞTIRILMASI İÇİN BİZZAT SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞ VE KONUYU BASIN AÇIKLAMASI İLE KAMUOYU İLE PAYLAŞMIŞTI. İL BAŞKANIMIZ DİLEKÇESİNDE KENDİSİNİN SORUŞTURULARAK İFTİRACILARIN MÜFTERİ OLDUKLARINI SORUŞTURUN DEMİŞTİ. KESİNLEŞEN TAKİPSİZLİK KARARI İLE BU KONU AÇIKLIĞA KAVUŞTU VE CÜMLE ALEM BUNLARIN MÜFTERİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ. Partimizin vekilleri FETÖ’nün siyasi ayağının soruşturulmasıyla ilgili iki defa soru önergesi verdi. Bu önergeler, bizlere bu alçakça iftiraları atanlar tarafından reddedildi.
“Değil Türkiye, dünya böyle bir arsızlık görmedi” “Kendi mensubu oldukları partinin lideri, ‘Allah bizi affetsin, aldandık’ dedi. Bu ne demek biliyor musunuz? ‘Efendice bir kenarda oturun, bu konuyla ilgili ağzınızı açmayın. Çünkü biz bu konuyla ilgili geçmişte büyük bir aldanmışlığın içine düştük.’ Kendi genel başkanınız bunu söyledikten sonra, hâlâ utanmadan, rezilce bu iftiraları nasıl atıyorsunuz? Nasıl insan içine çıkıyorsunuz? Hayret ediyorum. Nasıl İL BAŞKANIMIZ KENDİSİ VE İYİ PATİYE ÇAMUR ATANLARIN MÜFTERİ OLDUĞUNU İSPAT ETTİYSE Cahit Özkan için de verilen binlerce dilekçe, kendisinin binlerce kere yalancı, müfteri ve iftiracı olduğunun ispatı olacaktır. Bunlar pabuç bırakılacak işler değil.
İL BAŞKANIMIZ bir süre önce bir saldırıya uğradı. Saldırgan müptezelin ifadesini biliyorsunuz. “İL BAŞKANIMIZLA İLE ilgili yapılan açıklamalardan ve iftiralardan etkilendiğini söylüyor. Kimsenin kimsenin hayatıyla oynamaya hakkı yok. Türkiye’de, planlı bir saldırı organize etmenize de gerek yok. Ülkede öyle bir iklim oluştu ki attığınız iftiralar ve yarattığınız cahil ordusuyla, kullandığınız dille birilerini birilerine düşman etmeyi becerdiniz. Ama biz bunu yıkacağız, bitireceğiz” Alçakça saldırılara alçakça cevap vermeyeceĞİZ DİYEN İL BAŞKANIMIZ VE SAYIN GENEL BAŞKANIMIZ VE TÜM İYİ PARTİ AİLESİ OLARAK “Hukuktan hiçbir zaman ayrılmayacağız. Hukukun verdiği karara da herkesin UYMASININ VE SAYGI DUYMASINI ISRARLA SAVUNDUK SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ. Bu iftiraları atanların iftiracı olduğunu belgeledikten sonra bunlara hiç kimse itibar etmesin. Hiç kimse belirli ideolojiler arkasına saklanıp gençleri kandıran, onları kirleten, onların beyinlerini iğfal eden kişilerin peşinden gitmesin. Bunlar geçmişte yapıldı. Bugün de yapılmaya çalışılıyor. ideoloji sahibi olmak ayrı bir şey, iyi bir insan olmak ayrı bir şeydir. İyi insanla kötü insanın kim olduğunu kamuoyu görüyor. Biz de bütün saldırılara göğüs gerip, hakkımızı talep ederek kimin iftiracı ve müfteri olduğunu ispat ettik, ispata da devam edeceğiz”
SON SÖZ OLARAK DERİMKİ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN TÜRKİYE İYİ OLACAK , BEYKOZ İYİ OLACAK.  


 
03-09-2021 595 Yorum yok. Yorum Ekle
Ozan Derviş

SAĞLIK DEYİP GEÇMEYELİM

23-09-2021 Yorum yok. 740
Neyir Erkan Şişman

Çocuklarımız için...

23-09-2021 Yorum yok. 584
Cüneyt Pulant

GÜNAYDIN !

23-09-2021 Yorum yok. 562
Hacı Arıcı

KENDİMİZ OLABİLMEK

23-09-2021 Yorum yok. 441
Tuncay Ünde

"GÜNAYDIN"

23-09-2021 Yorum yok. 548
Asiye Çakır

KENDİNE ZAMAN AYIRMAK

23-09-2021 Yorum yok. 330
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

SÖYLEMLER VE EYLEMLER

23-09-2021 Yorum yok. 420
Yaprak Akın

HAYAT YOLU

23-09-2021 Yorum yok. 331
Osman Topuz

AMAN UZAKLAŞMAYALIM

25-08-2021 Yorum yok. 563
Makbule İnaç

Sanatsal bir yakarış

27-06-2021 Yorum yok. 983

İYİ AİLE OLABİLMEK

08-05-2021 Yorum yok. 900