CHP’li Torun Beykoz’da Vatandaşın Sorunlarını Dinledi

08-01-2022 759 Yorum yok. Yorum Ekle

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Çubuklu Mahallesi’nde vatandaşın sorunlarını dinledi.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın organizesinde, Çubuklu esnafı ve vatandaşlarıyla buluştu. CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın belirli periyotlar halinde Genel Başkan Yardımcıları, Parti Meclisi Üyeleri veya Milletvekilleri’nin katılımıyla yapmayı planladığı Mahalle buluşmalarının ilki Çubuklu ’da gerçekleşti.

 

CHP Beykoz’un Kavacık’ta ki ilçe merkezi önünde partililerle buluşan Genel Başkan Yardımcısı Torun, Kavacık’tan Çubuklu Merkez’e kadar yürüyerek esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

 

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin koordinesinde gerçekleşen yürüyüşe CHP Parti Meclisi Üyesi Av. Sevgi Kılıç, CHP Mesudiye İlçe Başkanı Vedat Karaduman, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kolcu ve partililer katılım gösterdi.

 

Esnafı tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileyerek işlerinin nasıl olduğunu soran Genel Başkan Yardımcısı Torun bir dokundu bin ah işitti. Esnaflar, hayat pahalılığı yüzünden işlerinin neredeyse durma noktasına geldiğini ve artık kendilerini değil çocuklarını torunlarını düşündüklerini söylediler.

 

Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, esnaf ve vatandaşlarla görüştükten sonra, CHP Çubuklu Mahalle Başkanı Erdem Çelik’in organizesinde Çubuklu Atatürk İlkokulu önünde ki geniş alan da toplanan vatandaşlara seslendi.

 

Torun “Zor günlerden geçiyoruz. İçinde bulunduğumuz durum malum, buraya gelene kadar esnaflarımızla görüştük, ziyaret ettik. Herkes inanılmaz bir sorunlar yumağı içerisinde. Maalesef bizi yönetenler sadece kendi iktidarlarını düşündüler. Sadece yandaşlarını düşündüler, vatandaşı düşünmediler. Bizlere dediler ki yol yaptık, köprü yaptık ama bizim o yollardan köprülerden geçecek paramız yok ve neredeyse altımızda ki arabalarımızı da alacaklar. Bu ülke büyük bir ülke, devlet geleneği olan bir ülke ama maalesef 19 yılda enflasyona bakın, kişi başı gelire bakın, içinde bulunduğumuz duruma bakın. Zannetmeyin cebinizde param var benim, oturduğum evim var benim, yarın sabah uyandığımızda bunların hiç biri bizim olmayabilir. Çünkü bizi düşünen bir yönetim yok, bizi düşünen bir yönetim olsaydı her sabah kalktığında faiz sebep enflasyon sonuç demezdi. Ekonominin kitabını yazmış ama bizi defterleri yırtar hale getirdi.” şeklinde konuşmasına devam etti.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’un konuşması sonrası CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, CHP Mesudiye İlçe Başkanı Vedat Karaduman, İBB İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Naşit Oskay, 31 Mart 2019 CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Seyfettin Yıldırım,  geçmiş dönem Ordu Mesudiye Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi Ünal ve CHP Çubuklu Mahalle Temsilcisi Erdem Çelik’de birer selamlama konuşması yaptı.

 

Konuşmalar sonrası alanda bulunan vatandaşlar, Tokatköy’de kentsel dönüşüm ile ilgili yaşanan olumsuzluklardan dolayı kendilerinin de huzursuz olduğunu söyleyerek, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün bulunduğu ortamda Çubuklu’da ki kentsel dönüşüm ile ilgili kendilerinden net bilgi almak istediklerini söyledi.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İBB’nin özellikle kentsel dönüşüm ile ilgili vatandaşların direkt muhatap olacakları bir çözüm ofisini Çubuklu’da açtıklarını ama vatandaşlar istiyorsa CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün organizesinde her zaman kendileriyle bir araya gelmekten Çubuklu’nun kanayan yarası olan İmar ve Mülkiyet sorunu başta olmak üzere her türlü sorunu görüşerek kanunlar çerçevesinde çözüm bulmaktan memnun olacakları söyledi.

 

Beraberinde ki ekip ile esnaf ziyaretlerine devam eden Torun, Beykoz Ordulular Derneği’ni  de ziyaret etti. Dernek Başkanı Sezayi Biçer hemşerisi Seyit Torun’u çiçek hediyesi ile karşılayarak derneklerinde ağırladı.

 

Beykoz Ordulular Derneği’nin akabinde Ordu İli Mesudiye İlçesi Mahmudiye Mahallesi Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği, Ordu İli Mesudiye İlçesi Çukuralan Mahallesi Derneği ve Giresun İli Doğankent İlçesi Derneği ’de ziyaret edildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Doğankent Derneği ziyareti sırasında, yeni Kurulan ve Genel Başkanı Ordulu olan Şahlanış Partisi Genel Başkanı Mehmet Mahmut Yıldız ile de karşılaştı ve ayak üstü sohbet etti.

  

 

 

Anahtar Kelimeler : Beykoz,CHP,CHP Beykoz,Seyit Torun,Çubuklu,Aydın Düzgün

Videolar

Toplam 1 video bulundu.

Fotoğraf Galerisi


08-01-2022 759 Yorum yok. Yorum Ekle
Yaprak Akın

2022 YILINA DOĞRU

27-12-2021 Yorum yok. 661
Ozan Derviş

YENİ YILA KENDİME KISMİ FORMAT ATARAK GİRECEĞİM

21-12-2021 Yorum yok. 2007
Neyir Erkan Şişman

NORMALLEŞİYOR MUYUZ?

21-12-2021 Yorum yok. 1370
Tuncay Ünde

TANRI BİLE BATIRAMAZ!..

21-12-2021 Yorum yok. 929
Arzu Gülcan "Konuk Yazar"

ŞİDDETSİZ YARINLARA

21-12-2021 Yorum yok. 995
Osman Topuz

Umut...

21-12-2021 Yorum yok. 1195
Cüneyt Pulant

Olmaz Olsun

21-12-2021 Yorum yok. 1781
Tekin Toklucu "Ters Köşe"

EN GÜZEL MESLEK…!

21-12-2021 Yorum yok. 1204
Hacı Arıcı

EN KIYMETLİ SERMAYE ÖMÜR

21-12-2021 Yorum yok. 1001
Asiye Çakır

Denge

21-12-2021 Yorum yok. 1286

VAKİT TASARRUF VAKDİ

27-11-2021 Yorum yok. 620
Makbule İnaç

Sanatsal bir yakarış

27-06-2021 Yorum yok. 1306